☆ Nowość

Gra planszowa dla dzieci Our Flower

Cena
89,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 89,99 zł

W magazynie
SKU
1206517
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Witaj w świecie "Our Flower", gdzie wraz z nadejściem wiosny ożywa magiczny ogród pełen kolorów! W tej grze wcielisz się w rolę utalentowanego ogrodnika, którego zadaniem jest stworzenie wyjątkowego ogrodu pełnego różnorodnych kwiatów i drzew owocowych. Twoje decyzje dotyczące lokalizacji i wyboru roślin będą miały kluczowe znaczenie dla rozwoju Twojego ogrodu.

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511024807
 • Kod produktu: 02480
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.690000
5900511024807

Gra planszowa Our Flower

Przyszła wiosna, a wraz z nią w naszym ogrodzie pojawiły się cudowne kolory! W grze Our Flower wcielicie się w rolę ogrodników, aby na swoich rabatkach zasadzić różne drzewa owocowe i kwiaty. Podczas rozgrywki będzie ważne to, gdzie i jakie rośliny zasadzimy w naszym ogrodzie.

Our Flower to ciekawa gra, w której dzieci ćwiczą spostrzegawczość, pamięć, a także rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową. Atrakcyjne elementy oraz dwa warianty zabawy o różnym stopniu trudności spowodują, że gra zagości w Waszym domu na dłużej. Gra przeznaczona dla 2-3 graczy powyżej 3 roku życia. Średni czas rozgrywki wynosi 10 minut.

Gry z serii Junior Game

Seria gier progresywnych dla dzieci Junior Game jest przeznaczona dla maluchów w wieku 3-4 lat. To ciekawe rozgrywki dostępne w dwóch wariantach, które powodują, że gra „rośnie” razem z dzieckiem i jest doskonałą rozrywką dla młodszych, jak i starszych dzieci. Atrakcyjne elementy, interesujące w tym wieku tematy i wyjątkowe ilustracje zachęcają dzieci do radosnej zabawy.