Glow Recycled 25 el.

Cena
74,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
W magazynie
SKU
1114165
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Magnetyczne klocki konstrukcyjne

Zabawa klockami Geomag nie ma końca! Możesz zbudować niezliczoną ilość konstrukcji w trakcie zabawy. Łączenie klocków i tworzenie z nich różnych konstrukcji rozwija dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. W zestawie znajdziecie magnetyczne patyczki i metalowe kulki, które dowolnie można łączyć. Poprzez zabawę dzieci rozwijają swoje zdolności manualne dodatkowo ćwicząc koncentrację.

Seria Geomag Glow to zupełnie nowy wymiar zabawy! Elementy dekoracyjne znajdujące się na panelach świecą w ciemności! Klocki konstrukcyjne Geomag pozwolą dziecku rozwinąć swoje zdolności manualne oraz myślenie przestrzenne. 

Łącz, twórz, buduj konstrukcje świecące w ciemności, rodem z filmów Science Fiction! Dodatkowo mieszaj i łącz zestawy z różnych serii, aby stworzyć unikalne konstrukcje. Pobudź wyobraźnię i twórz z Geomag Glow zarówno w świetle jak i w ciemności!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Buduj nieskończone konstrukcje!

Geomag Glow Recycled 25 el.

Łącz ze sobą magnetyczne patyczki i metalowe kulki, a siła przyciągania połączy zabawę i naukę! Komponenty zestawu tworzą nieskończone możliwości układów. Klocki dają wyjątkową możliwość obcowania z siłą magnetyczną i pokazują jej działanie w naturze. Zabawka dla dzieci od 3. roku życia.

Seria Geomag Glow

Linia Geomag Glow 100% Recycled to zabawki, które wychwytują i odbijają światło słoneczne, dzięki czemu modele świecą w ciemności! W zestawie znajdziesz praktyczne pudełka do przechowywania klocków stworzone z plastiku, który pochodzi z recyklingu, dzięki temu możesz mieć je zawsze przy sobie.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Glow Recycled 25 el.
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Glow Recycled 25 el.
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).