Klocki magnetyczne dla 2 latka

Przeszukaj katalog

Klocki magnetyczne dla 2 latka

Oferta specjalna

Trefliki poznają: Pory roku

special

Teraz tylko

19,99 zł 11,99 zł

Znaleziono 7 produktów

na stronę
 1. Promocja

  Magicube Printed Dżungla + Karty - klocki magnetyczne 9 el.

   
  Cena promocyjna 59,99 zł Regular Price 79,99 zł
 2. Promocja

  Magicube Peppa Pig - Odkrywaj i łącz - klocki magnetyczne 2 el.

   
  Cena promocyjna 23,99 zł Regular Price 31,99 zł
 3. Promocja

  Magicube Printed Zwierzęta morskie + Karty - klocki magnetyczne 11 el.

   
  Cena promocyjna 86,24 zł Regular Price 114,99 zł
 4. Promocja

  Magicube Mix & Match Zwierzęta - klocki magnetyczne 3 el.

   
  Cena promocyjna 33,74 zł Regular Price 44,99 zł
 5. Promocja

  Magicube Mix & Match Sawanna - klocki magnetyczne 3 el.

   
  Cena promocyjna 33,74 zł Regular Price 44,99 zł
 6. Promocja

  Magicube Mix & Match - klocki magnetyczne 6 el.

   
  Cena promocyjna 52,49 zł Regular Price 69,99 zł

Znaleziono 7 produktów

na stronę

Klocki magnetyczne dla dwuletnich dzieci

Poszukując inspirujących rozwiązań, które będą gwarantem udanej i kreatywnej zabawy dla małych dzieci, warto zwrócić szczególną uwagę na kolorowe klocki magnetyczne. Tego typu zabawki konstrukcyjne zwykle zapewniają wysoki poziom frajdy i stanowią skuteczny bodziec do aktywności poznawczej i motorycznej wśród maluchów. Tym razem pragniemy zaprezentować Wam bogatą gamę klocków, które rekomendujemy dzieciom w wieku powyżej 2. roku życia. Uwierzcie nam na słowo, że to nie są byle jakie komplety klocków, lecz dające mnóstwo możliwości zabawy, w oparciu o zróżnicowane scenariusze, a w dodatku są cudownie kolorowe i co chyba najciekawsze, są magnetyczne. Macie zatem pewność, że skutecznie przyciągną uwagę Waszych dwulatków!

Mieszaj i łącz - klocki magnetyczne dla najmłodszych

Małym dzieciom w wieku 2 lat polecamy zabawę z wykorzystaniem kreatywnych zestawów klocków magnetycznych marki Geomag, a konkretnie rzecz ujmując serię produktów zatytułowaną Mieszaj i łącz (Mix&Match), której znakiem rozpoznawczym jest występowanie magicznych sześcianów z atrakcyjnymi wizualnie ilustracjami.

Możecie mieć pewność, że magnetyczne klocki Magicube będą wspierały rozwój Waszych pociech zarówno pod względem poznawczym, jak i w zakresie logicznego myślenia. Z klockami Geomag dzieci zaczną odkrywać nieznane dotąd obszary wiedzy oraz będą poszukiwały zależności pomiędzy faktami i zjawiskami. Dla przykładu, dzięki zestawowi Pokarm zwierząt (Animals&Food) maluchy odkryją, czym dokładnie odżywiają się różne gatunki zwierząt - zadaniem dwulatków będzie łączenie adekwatnych obrazków i dokarmianie zwierzątek ich ulubionymi przysmakami. Mix&Match to znacznych rozmiarów klocki z magnesami, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się trwałą konstrukcją oraz piękną kolorystyką poszczególnych elementów. Warto nadmienić, że klocki z każdego kompletu można kreatywnie połączyć z innymi zestawami z tej serii, co pozytywnie wpłynie na rozwój wyobraźni małych dzieci. Spróbuj zatem połączyć Pokarm zwierząt z klockami Domy zwierząt (Animals&Homes), a dzięki temu Twoja pociecha jeszcze szybciej zacznie chłonąć wiedzę i nauczy się nowych rzeczy.

Szeroki wybór i wiele możliwości zabawy - Mix&Match

Kiedy maluszki nabiorą już odpowiedniej wprawy, możecie spróbować nieco bardziej skomplikowanych rozwiązań, bowiem Magicube pozwalają realizować coraz trudniejsze wyzwania! Warto zatem sięgać po kolejne propozycje z tej serii - czekają na Was komplety Magicube z 3, 4, 6, a nawet 8 kostkami, a tam znajdziecie sześciany nie tylko z obrazkami zwierząt - układanka magnetyczna Sawanna, ale i ilustracje postaci wykonujących różne zawody. Spróbujcie wspólnie skompletować odważnego lwa, bojaźliwego strusia lub groźnego krokodyla, a następnie zająć się układaniem kostek, które zaprezentują dzielnego policjanta, troskliwego lekarza lub zapracowanego budowlańca. Jesteście gotowi poważnie namieszać, a potem adekwatnie połączyć kostki w trakcie wyśmienitej zabawy? To do dzieła!:)

Dzieci kochają atrakcyjne scenariusze i zaskakujące rozwiązania

Klocki magnetyczne dla dzieci od Geomag, to również nieco bardziej skomplikowane układanki o interesujących scenariuszach zabawy i niekiedy zaskakujących rozwiązaniach, które zależą wyłącznie od... poziomu dziecięcej wyobraźni. Puśćcie zatem wodze fantazji i spróbujcie swoich sił z zestawem Dżungla + Karty lub Zwierzęta morskie + Karty - odkryjecie nie tylko fascynujący świat zwierząt, ale i nowe możliwości rozwoju poznawczego z wykorzystaniem magnetycznych sześcianów i dostępnych kart. Tym razem wybór kostek jest większy i można układać je w różnych konstelacjach, a na załączonych kartach znajdziecie ilustracje zwierząt, które można wiernie odtworzyć przy użyciu klocków. Użyjcie zatem kart jako wskazówek i układajcie postacie z dżungli lub głębi oceanów albo... idźcie spontanicznie do przodu i kompletujcie zwierzaki zgodnie z własnym pomysłem. Im bardziej kreatywnie i zaskakująco będziecie działać, tym lepiej i ciekawiej będziecie się bawić, a poza tym zestawy Magicube pomogą dzieciom wyćwiczyć spostrzegawczość oraz zapewnią doskonały trening koncentracji. 

Klocki magnetyczne dla dzieci - twórzcie własne historie

Umiejętność tworzenia kreatywnych scenariuszy zabawy pomogą Wam rozwijać magiczne kostki z wesołą Świnką Peppą i jej młodszym braciszkiem. Chwyćcie zatem w dłonie zabawki magnetyczne Magicube ze znanymi postaciami z bajki i spróbujcie budować własną wersję przygód sympatycznych świnek. Możecie dowolnie obracać kostki i łączyć poszczególne części wedle uznania. Pamiętajcie, że najważniejsza jest wyśmienita zabawa i odkrywanie nowych zdarzeń z życia ulubionych bohaterów. Połączcie zatem kreatywność ze świetną rozrywką i nadajcie nowe znaczenie przygodom ze Świnką Peppą w roli głównej!

Magicube - układanki, które uczą poprzez zabawę    

W sklepie Trefla znajdziecie bardzo bogatą ofertę klocków magnetycznych marki Geomag, ale w naszej opinii z myślą o ciekawskich dwulatkach powinniście zdecydować się również na zakup wielokolorowych zestawów Full Color Recycled Crystal. Barwne Magicube umożliwiają nieskończoną liczbę wariantów zabawy, a wśród kompletów znajdziecie również takie zestawy sześcianów, z których Wasze dzieci będą mogły stworzyć niestandardowe bryły i znacznych rozmiarów konstrukcje - najbardziej liczny komplet składa się aż ze 128 elementów! A jeśli zabawa samymi sześcianami, to dla Was zbyt wąska specjalizacja, warto sięgnąć po wprawdzie znacznie mniejsze zestawy Magicube, na przykład 4 Shapes Recycled Kółka (13 elementów), ale za to wyposażone w klocki o czterech różnych kształtach. Teraz zyskacie dodatkowo pół sześciany, ćwiartki koła, a nawet półkulę. Dzięki nowym kształtom klocków otworzą się dla Was kolejne możliwości - od teraz łatwiej będzie zbudować postacie ludzi, zwierząt, budowle, pojazdy, rośliny albo odtworzyć postacie z bajek. A czy Wy szanowni rodzice dwulatków czujecie się odpowiednio zachęceni i jesteście gotowi na wkroczenie razem z dziećmi w kolejny etap magnetycznych doświadczeń z klockami od Geomag? Mamy nadzieję, że tak!:) 

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite