Układanki Wesołej Pandy

Cena
139,99 zł
W magazynie
SKU
919511
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Układanki Wesołej Pandy to elektronicznazabawka edukacyjna marki VTech, która ucieszy najmłodszych. Zabawka posiada 3 różne warianty zabawy: swobodna zabawa, zagadki oraz melodie. W zestawie znajdują się 4 klocki za pomocą których można ułożyć 6 różnych zwierzątek.

Panda posiada 3 przyciski, które po naciśnięciu uruchamiają interakcje: Naciśnij przycisk z Pandą, a dowiesz się co lubi jeść lub zacznie śpiewać. Przycisk z cyframi odtwarza piosenki o cyfrach i uczy podstawowych cyfr. Kiedy naciśnięty zostanie przycisk ze zwierzątkiem, usłyszysz piosenki o zwierzątkach oraz ich dźwięki

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Układanki Wesołej Pandy

Zabawka VTech

Zabawki marki VTech to elektroniczne zabawki edukacyjne przeznaczone dla dzieci od najmłodszych lat. Produkty uczą oraz rozwijają umiejętności merytoryczne dziecka na różnych etapach rozwoju. Pamiętajmy, że edukacja nie musi być nudna! Dzięki interaktywnym zabawkom od VTech dzieci uczą się poprzez niekończącą się zabawę!

Paula Paulinka zabierze dzieci w kolorowy świat zwierząt. Spróbujcie nacisnąć przycisk z pandą, a dowiecie się co lubi jeść lub zacznie śpiewać. Układanki Wesołej Pandy to edukacyjna zabawka, która zapewni dobry humor i zabawę każdemu maluchowi!

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Układanki Wesołej Pandy
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Układanki Wesołej Pandy
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).