Zabawki

Teczuszka Maluszka

Cena
129,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 129,99 zł

W magazynie
SKU
537802
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Posiada 3 moduły zabawy, które bawią i uczą jednocześnie. 9 kolorowych przycisków uczy kolorów, kształtów, nazw zwierząt oraz ich odgłosów. 3 wesołe piosenki oraz zabawne odgłosy zwracają uwagę dziecka. Naciskanie przycisków wspomaga rozwój motoryczny dziecka. Migające światełka przykuwają uwagę maluszka. Podnoszenie i zamykanie pokrywy uczy wyrazów przeciwstawnych.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Akademia VTech

Teczuszka Maluszka

"Akademia VTech" jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek.

W tym odcinku zobaczycie wspaniałą zabawkę przeznaczoną dla dzieci już od szóstego miesiąca życia, Teczuszka Maluszka to dziecięcy minilaptop z kolorową klawiaturą. Zabawka uczy rozpoznawania figur geometrycznych, kolorów i odgłosów zwierząt. Teczuszka Maluszka zachęca do wspólnej zabawy!

Produkty VTech zachęcają maluchy do zabawy poprzez dźwięki, uroczy wygląd i niesamowite kolory. Zabawki wspierają rozwój sensoryczny, rozwój wyobraźni, a także koordynację wzrokowo-ruchową.  Dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo pociech, a także ich zdrowy i prawidłowy rozwój.

Zobacz inne filmy Akademii VTech