Smartfonik Małego Odkrywcy

Cena
124,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 124,99 zł

W magazynie
SKU
1095197
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Poznaj Smartfonik Małego Odkrywcy marki VTech! Za pomocą imitowanych aplikacji maluch zadzwoni do zaprzyjaźnionych zwierzątek, a także sprawdzi pogodę i posłucha melodii. Dotykowy ekran pomoże w nauce pierwszych słów i cyfr, a także kształtów! Zabawka rozwija odkrywanie i eksploracje, rozwój umiejętności językowych, wyobraźni, a także koordynację ręka-oko. Elektroniczne zabawki VTech zachęcają dzieci do nauki i odkrywania świata. Ułatwiają poznawanie pierwszych literek, kształtów, kolorów, a także cyferek, dźwięków i muzyki.

Zabawka VTech to ponad 70 wyrażeń, piosenek i melodii, a także 2 ekrany dotykowe.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Smartfonik Małego Odkrywcy marki VTech

Smartfonik Małego Odkrywcy z serii VTech Baby to interaktywna zabawka-telefon, która powstała z myślą o dzieciach powyżej 6 miesiąca życia. Zabawka zawiera 2 warianty zabawy: Aplikacje oraz Czat. Baw się i ucz wspólnie ze zwierzątkami albo zadzwoń do przyjaciół. Smartfonik zachęca do zabawy w naśladowanie dorosłych oraz odgrywanie ról. Dzięki 12 ikonkom aplikacji odkryjesz cyfry, nazwy zwierząt i kształty. To nie koniec zabawy! Sprawdź pogodę, posłuchaj wesołych melodii, baw się w robienie zdjęć i wykonywanie połączeń. Najwyższy czas zadzwonić do przyjaciół!

Nauka i zabawa!

Smartfonik Małego Odkrywcy działa w języku polskim i powstał z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla Twojego dziecka. Zabawka rozwija zdolności językowe oraz wyobraźnię dziecka, jak również stymuluje koordynację ręka-oko. Zawiera opcję regulacji głośności i automatycznego wyłączania, która przedłuża żywotność baterii. Linia interaktywnych zabawek VTech zachęca dzieci do nauki i odkrywania świata od najmłodszych lat. 

Seria VTech Baby

Zabawki z serii VTech Baby bawią i uczą od pierwszych miesięcy życia! Produkty wprowadzają w świat wesołych melodii, kolorów i kształtów, prostych rymowanek oraz nazw przedmiotów. Zachęcają maluchy do powtarzania słów i zwrotów. Wesoła zabawa rozwija umiejętności motoryczne i sensoryczne oraz uczy rozumienia związków przyczynowo-skutkowych.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Smartfonik Małego Odkrywcy
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Smartfonik Małego Odkrywcy
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite