Radosna drużyna Paw Patrol

Cena
36,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 36,99 zł

Brak w magazynie
SKU
1121568
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Radosna drużyna Paw Patrol - to aż 4 zabawy w jednym produkcie!
Dwie duże układanki, podzielone na 10 dużych elementów to doskonała zabawa dla najmłodszych dzieci już od 2 roku życia.

Na rewersie układanki znajduje się duża kolorowanka z ulubionymi bohaterami ze znanych dzieciom animacji. Zabawa Puzzlami Baby Maxi wspiera kreatywność i zdolności manualne dziecka.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Puzzle Primo Baby Maxi

Puzzle Primo to połączenie świetnej zabawy z radością samodzielnego tworzenia. Otwórz pudełko i zapomnij o całym świecie! Seria Baby Maxi to aż 4 zabawy w jednym produkcie! W opakowaniu znajdziesz dwie duże układanki oraz dwie kolorowanki na odwrocie puzzli. 

Połącz naukę z zabawą!

Układanki zostały dopasowane do wieku dziecka i jego możliwości poznawczych. Puzzle Primo łączą naukę z radosną zabawą, rozwijając spostrzegawczość, kreatywne myślenie, wyobraźnię, zdolności manualne oraz ucząc nowego słownictwa.

Puzzle Primo z certyfikatem FSC

Układanki Trefl Primo wykonane są z wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku. Puzzle posiadają certyfikat FSC, czyli znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Wybieraj ekologię razem z nami!

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Radosna drużyna Paw Patrol
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Radosna drużyna Paw Patrol
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).