-20% z kodem KOBIETA20

Puzzle artystyczne 500 el. „Wdech…” by Olamaloú

Cena
49,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł

W magazynie
SKU
1259676
Dodaj do ulubionych
Duża ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Puzzle „Wdech...” by Olamaloú to artystyczne puzzle składające się z 500 elementów. Układanka powstała w ramach charytatywnej współpracy pomiędzy malarką Olą Kwiecińską a firmą Trefl. Puzzle wyprodukowano na bazie dobroczynnie podarowanej cyfrowej wersji obrazu Olamaloú.

Inspiracją do ich powstania był namalowany na płótnie obraz „Wdech…”, który artystka przekazała na licytację na rzecz oddziałów pulmonologicznych. Autorka, Ola Kwiecińska, absolwentka katowickiej Akademii Sztuk Pięknych, znana jest ze swoich prac, które są zapisem ludzkich relacji, emocji i przeżyć w świecie pełnym symboliki. Zwierzęta na płótnie personifikuje, porównuje i metaforyzuje i to one, oprócz intensywnej kolorystyki, są znakiem rozpoznawczym jej twórczości. 

Puzzle po ułożeniu mają wymiary 390x390 mm

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle artystyczne 500 el. „Wdech…” by Olamaloú
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle artystyczne 500 el. „Wdech…” by Olamaloú
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite