Pstryk Pstryk Aparacik

Cena
149,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 149,99 zł

W magazynie
SKU
1095282
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Prosimy o uśmiech! Pstryk Pstryk Aparacik właśnie zrobił Ci zdjęcie. Aparacik sprawdzi się jako zabawka każdego małego fotografa. 
Pstryk Pstryk Aparacik zawiera ponad 170 wyrażeń, melodii i piosenek oraz uczy nazw kolorów i przedmiotów. 
Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 12-36 miesięcy.
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Pstryk Pstryk Aparacik marki VTech

Jedno kliknięcie to jedno zdjęcie! Na 5 dwustronnych zdjęciach masz okazję odkrywać liczby, kształty i kolory! Ruszaj pomarańczowym obiektywem, by poznawać przeciwieństwa. Przejrzyj się w lusterku umiejscowionym z tyłu zabawki i zobacz siebie. Jesteś doskonałym fotografem! Zabawka Pstryk Pstryk Aparacik od Vtech rozwija zdolności motoryczne oraz umiejętności językowe malucha. Wspomaga też odkrywanie i eksplorację otaczającego świata.

Szukaj wyjątkowych ujęć, naśladując dorosłych

Zabawka została wyposażona w poręczny pasek, który ułatwia przenoszenie i przechowywanie zdjęć. Pstryk Pstryk Aparacik działa w języku polskim i powstał z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla Twojej pociechy. Posiada opcję regulacji głośności oraz automatycznego wyłączania, która przedłuża żywotność baterii. Linia interaktywnych zabawek marki VTech zachęca dzieci do nauki i odkrywania świata już od najmłodszych lat.

Seria VTech Baby

Zabawki z serii VTech Baby bawią i uczą od pierwszych miesięcy życia! Produkty wprowadzają w świat wesołych melodii, kolorów i kształtów, prostych rymowanek oraz nazw przedmiotów. Zachęcają maluchy do powtarzania słów i zwrotów. Wesoła zabawa rozwija umiejętności motoryczne i sensoryczne oraz uczy rozumienia związków przyczynowo-skutkowych.

Akademia VTech

Pstryk, Pstryk Aparacik VTech

Akademia VTech jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek. 

W tym odcinku przedstawiamy zabawkę Pstryk Pstryk Aparacik, która będzie doskonałym prezentem dla każdego małego fotografa. Aparacik zawiera ponad 170 wyrażeń, melodii i piosenek. Uczy malucha kolorów i przedmiotów. 

 

.