Pchacz Motylek

Cena
77,99 zł
Brak w magazynie
SKU
898240
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Pchacz Motylek od marki Hape to zabawka drewniana, zachęcająca dziecko do stawiania swoich pierwszych kroków. Dla dzieci od 1 roku życia.

Zabierz Motylka na spacer!

Pchacz w kształcie motylka może stać się nieodłącznym przyjacielem każdego maluszka! Zabawka stymuluje rozwój dziecka i zachęca do stawiania pierwszych kroków. Motylek wykonany jest z wysokiej jakości, naturalnego drewna, pokrytego nietoksycznymi farbami. Pchacz posiada ruchome skrzydełka, które ruszają się w trakcie zabawy. Kółka wykończono specjalnymi, gumowymi nakładkami, dzięki czemu zabawka nie ślizga się, nadaje się do różnych powierzchni i nie rysuje podłogi. Rączka składa się z dwóch części, dzięki czemu po skończonej zabawie, można ją łatwo rozłożyć i schować, a cały produkt nie zajmuje dużo miejsca.

Wymiary produktu: 18x18x24cm

Wiek: 12m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pchacz Motylek
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Pchacz Motylek
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).