✂ Nowa niższa cena

Puzzle Velvet 500 el. No Pain, No Painting

Cena
29,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 62,99 zł

W magazynie
SKU
1146204
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

No Pain, No Painting - Velvet Soft Touch to całkowicie nowe doznania w czasie układania puzzli!
 
Aksamitna powierzchnia układanki i wysokiej jakości tektura powodują, że układanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Obrazy z serii przygotowali wyjątkowi artyści tworzący w niepowtarzalnym stylu. Do produktu dołączony jest plakat w formacie A4, który ułatwi układanie puzzli i przybliży ideę, jaka przyświecała mu podczas tworzenia ilustracji.
 
Puzzle No Pain, No Painting składające się z 500 elementów są idealne dla miłośników układanek! Gotowy obrazek o wymiarach 340 x 480 mm przedstawia modernistyczny kolaż.
 
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Sztuka układania

Obraz No Pain, no Painting stworzyła Anna Rupprecht, niezależna ilustratorka mieszkająca w Berlinie. Uwielbia pracować z kolorami i wzorami oraz abstrakcyjnymi elementami mody. Znana jest z zamiłowania do szczegółów.

Dzieło powstawało cały rok, obrazując, jak wiele może się w tym czasie wydarzyć, jakich wzlotów i upadków doświadczamy oraz jak pokonywanie przeszkód kształtuje światopogląd, stając się szansą do stworzenia czegoś wyjątkowego.

 

Puzzle Velvet Soft Touch

Wyjątkowe puzzle Velvet Soft Touch mają aksamitną powierzchnię, dzięki której układanie staje się jeszcze przyjemniejsze!

Nowoczesne obrazy przygotowane przez wyjątkowych ilustratorów mogą stać się doskonałym uzupełnieniem wnętrza, tworząc niepowtarzalny styl w Twoim mieszkaniu! Dzięki zwartej strukturze i specjalnej metodzie cięcia sprawnie przeniesiesz swój puzzlowy obraz, oprawisz bez konieczności użycia kleju i powiesisz na ścianie.

Dbamy o ekologię

W trosce o środowisko folia do pakowania puzzli została wyprodukowana z ekologicznych materiałów. Układanki są wykonane z tektury pozyskiwanej z drewna FSC, a więc pochodzącej z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny.