✂ Nowa niższa cena

Puzzle Velvet 500 el. Nebulous

Cena
29,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 62,99 zł

W magazynie
SKU
1146199
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Puzzle Nebulous przedstawiają kolorową głowę tygrysa. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 340 x 480 mm.

Puzzle z serii Velvet Soft Touch to zupełnie nowe doznania podczas układania puzzli. Aksamitna powierzchnia układanki oraz tektura wysokiej jakości sprawiają, że układanie puzzli stanie się jeszcze bardziej przyjemne. Dodatkowo seria pozwala na łącznie dowolnej ilości układanek w jeden kolaż. 

Obrazy z serii przygotowali wyjątkowi artyści tworzący w niepowtarzalnym stylu. Do produktu dołączony jest plakat w formacie A4, który ułatwi układanie puzzli i przybliży ideę, jaka przyświecała mu podczas tworzenia ilustracji.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Sztuka układania

Obraz Nebulous stworzył mieszkający w Wielkiej Brytanii artysta Mat Miller. Jego prace obejmują tematy ze świata przyrody, często w psychodelicznej lub surrealistycznej estetyce. Artysta ozdabia rysowane przez siebie stworzenia organicznymi dekoracjami i maskami, sugerując nieziemski charakter.

Pomysł na dzieło wziął się z nieuchwytnej natury tygrysa i zamiłowania artysty do tworzenia atrakcyjnych form. Tygrys ma niemal widmowy charakter i stąd tytuł „Nebulous” oznaczający chmury lub mgły.

Puzzle Velvet Soft Touch

Wyjątkowe puzzle Velvet Soft Touch mają aksamitną powierzchnię, dzięki której układanie staje się jeszcze przyjemniejsze!

Nowoczesne obrazy przygotowane przez wyjątkowych ilustratorów mogą stać się doskonałym uzupełnieniem wnętrza, tworząc niepowtarzalny styl w Twoim mieszkaniu! Dzięki zwartej strukturze i specjalnej metodzie cięcia sprawnie przeniesiesz swój puzzlowy obraz, oprawisz bez konieczności użycia kleju i powiesisz na ścianie.

Dbamy o ekologię

W trosce o środowisko folia do pakowania puzzli została wyprodukowana z ekologicznych materiałów. Układanki są wykonane z tektury pozyskiwanej z drewna FSC, a więc pochodzącej z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny.