Książki dla przyszłej mamy

Przeszukaj katalog

Książki dla przyszłej mamy

Oferta specjalna

Brick Trick Harry Potter - Quality Quidditch Supplies

special

Teraz tylko

94,99 zł 56,99 zł

Znaleziono 3 produktów

na stronę

Znaleziono 3 produktów

na stronę

Książki dla przyszłej Mamy - zasługujesz na dobry poród

Niedługo zostaniesz mamą - cieszymy się razem z Tobą! Prawdopodobnie czujesz, że masz niewiele czasu, aby dobrze przygotować się do narodzin dziecka, ale zapewniamy Cię, że możesz być spokojna. Będziesz gotowa na powitanie swojego malutkiego Skarbu! Pewnie bardzo się ekscytujesz tym faktem, ale z drugiej strony pojawiają się różne wątpliwości oraz stres związany z porodem. Nie zamartwiaj się nadmiernie! Pamiętaj, że przede wszystkim powinnaś być zrelaksowana i odprężona, bo jak każda kobieta zasługujesz na udany poród i... masz na to wpływ! Sięgnij po poradnik Beaty Meinguer-Jedlińskiej - coacha okołoporodowego i inicjatorki idei Błękitnego Porodu, a tam znajdziesz wiele cennych wskazówek przygotowujących przyszłe mamy do narodzin maleństwa. Książka Błękitny poród. Masz ten wpływ będzie Cię prowadziła i wspierała przez cały okres przed narodzinami dzidziusia oraz pozostanie Twoim sojusznikiem przez kolejne tygodnie życia nowonarodzonego dziecka.

Poród rodzinny? Wspaniały pomysł!

Zastanawiasz się jak będzie przebiegała Twoja ciąża i poród? Miewasz wątpliwości i potrzebujesz dużo emocjonalnego wsparcia? To naturalne! Zwróć jednak szczególną uwagę na to, że zjawisko ciąży w aspekcie psychologicznym i społecznym w ostatnich latach przeszło prawdziwą rewolucję. Dziś nie jesteś sama! To nie tylko Twoja ciążą, lecz... Wasza, nasza wspólna wielka sprawa! Wiele kwestii związanych z ciążą oraz porodem wpływa nie tylko na zmiany w życiu kobiet, lecz również zmienia życie partnera i otoczenia społecznego. Chcąc przeżyć ten czas wspólnie z bliską osobą, sięgnijcie po Poród rodzinny. Dla niej i dla niego - pakiet poradnikowy pomoże Wam odnaleźć się w nowych rolach i lepiej zrozumieć wzajemne potrzeby oraz oczekiwania. Korzystając ze wskazówek zawartych w poradnikach zapanujcie nad emocjonalnym chaosem i piętrzącymi się wątpliwościami. Poradniki autorstwa Beaty Meinguer-Jedlińskiej i Krzysztofa Minge będą Was wspierać w poszukiwaniach konkretnych sposobów na dobre doświadczenia związane z porodem i macierzyństwem - to 24 specjalne karty, które pomogą odnaleźć się w nowych realiach, a także dodatkowe materiały elektroniczne, których nie znajdziecie w książkach. Potrzebujecie skorzystać z zasobów zweryfikowanej wiedzy? Poszukujecie użytecznych i sprawdzonych narzędzi? Ten zestaw poradnikowy jest dla Was! Sięgnijcie po niezbędnik dla par, które chcą doświadczyć razem narodzin dziecka - przeżyjcie poród szczęśliwie, po swojemu!

Wypracuj sobie udany poród

Gdyby wszystkie kobiety mogły doświadczyć udanego porodu, byłoby wspaniale! Jasna sprawa, że to trudne, ale... da się! Czerpiąc kompleksową wiedzę z książek Beaty Meinguer-Jedlińskiej zwiększasz swoje szanse, aby dołączyć do grona szczęśliwych rodzicielek. Świadomie i właściwie przygotuj się na przyjście swojego dzieciątka - w okresie ciąży samodzielnie wypracuj sobie dobry poród! Dasz radę! Autorska metoda Błękitnego Porodu będzie Cię w tym wspierać i stanowić źródło sił fizycznych i energii mentalnej. Sięgnij po Błękitny poród. Workbook, który jest uzupełnieniem i praktycznym rozwinięciem zagadnień uwzględnionych w poradniku Błękitny Poród. Masz ten wpływ. Dzięki systematycznej realizacji ćwiczeń nauczysz się relaksować, świadomie posługiwać się oddechem, a przede wszystkim skutecznie rozluźniać swoje ciało. Stosuj użyteczne porady, a przestaniesz zupełnie obawiać się porodu, urodzisz w poczuciu bezpieczeństwa oraz pełni wiary we własne siły, niezależnie od okoliczności. Uwierz w zbawienny wpływ stanu głębokiego relaksu, który pomoże Ci poradzić sobie z bólem i zwiększy szanse na udany poród naturalny. Będziesz silna i przygotowana!