✂ Nowa niższa cena

Puzzle Velvet 500 el. Impetuous World Life NO3

Cena
29,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 62,99 zł

W magazynie
SKU
1146192
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Puzzle Impetuous World Life przedstawiają zwierzęta związane z kulturą chińską.

Puzzle z serii Velvet Soft Touch to zupełnie nowe doznania podczas układania puzzli. Aksamitna powierzchnia układanki oraz tektura wysokiej jakości sprawiają, że układanie puzzli stanie się jeszcze bardziej przyjemne. Dodatkowo seria pozwala na łącznie dowolnej ilości układanek w jeden kolaż. 

Obrazy z serii przygotowali wyjątkowi artyści tworzący w niepowtarzalnym stylu. Do produktu dołączony jest plakat w formacie A4, który ułatwi układanie puzzli i przybliży ideę, jaka przyświecała mu podczas tworzenia ilustracji.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Sztuka układania

Obraz Impetuous World Life stworzył Rlon Wang – ilustrator i projektant sztuki, mieszkający w Chinach. Charakteryzuje go efektowny wizualnie i bogaty w kolory styl artystyczny.

 To dzieło ukazuje wszystkie emocje, których ludzie doświadczają w życiu. Wyraża też perspektywę tradycyjnej myśli chińskiej, według której ludzie powinni bardziej podporządkowywać się naturze i korzystać z życia. Tymczasem tempo świata jest zbyt szybkie, a ludzie nie mają czasu zwolnić i zastanawiać się czy jest to dobre czy złe.

Puzzle Velvet Soft Touch

Wyjątkowe puzzle Velvet Soft Touch mają aksamitną powierzchnię, dzięki której układanie staje się jeszcze przyjemniejsze!

Nowoczesne obrazy przygotowane przez wyjątkowych ilustratorów mogą stać się doskonałym uzupełnieniem wnętrza, tworząc niepowtarzalny styl w Twoim mieszkaniu! Dzięki zwartej strukturze i specjalnej metodzie cięcia sprawnie przeniesiesz swój puzzlowy obraz, oprawisz bez konieczności użycia kleju i powiesisz na ścianie.

Dbamy o ekologię

W trosce o środowisko, puzzle Velvet zostały wyprodukowane z ekologicznych materiałów. Układanki są wykonane z tektury pozyskiwanej z drewna FSC, a więc pochodzącej z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny. Folia i naklejki zastosowane w puzzlach są biodegradowalne i kompostowalne.