Chodzik Klasyczny T1 Czerwony

Cena
149,99 zł
Brak w magazynie
SKU
898635
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Chodzik Klasyczny T1 Czerwony od marki Hape, to połączenie zabawki oraz mebelka do przechowywania. Dla dzieci od 10 miesiąca życia.

Idealne miejsce do przechowywania zabawek!

Pchacz-chodzik to nie tylko zabawka, ułatwiająca dziecku stawianie pierwszych kroków, ale również idealne miejsce do transportu i przechowywania zabawek. Rączka jest na idealnej wysokości dla maluszka, a kółka wykończono specjalnymi, gumowymi nakładkami, dzięki czemu zabawka nie ślizga się, nadaje się do różnych powierzchni i nie rysuje podłogi. Kolorowe dodatki znajdujące się na panelu z przodu chodzika – zębatki, przesuwane kulki, labirynt czy małe kuleczki, zachęcają dziecko do zabawy. Dodatkowo, chodzik wspiera rozpoznawanie kształtów i kolorów, naukę chodzenia oraz pozwala rozwinąć umiejętności motoryczne maluszka. Wspomaga poznawanie działania przyczyna-skutek, rozwija wyobraźnię i umiejętności kreatywne.

Wiek: 10m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Chodzik Klasyczny T1 Czerwony
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Chodzik Klasyczny T1 Czerwony
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).