Gry i zestawy kreatywne

W zakupionej przez Ciebie grze brakuje elementu? A może element jest uszkodzony lub działa nieprawidłowo? Nie martw się! Postaramy się go dostarczyć do Ciebie jak najszybciej, abyś mógł / mogła w pełni korzystać z pełnowartościowego produktu*. 

Pobierz, wypełnij i wyślij na adres reklamacje@trefl.com formularz reklamacyjny wraz ze zdjęciami wszystkich elementów znajdujących się w opakowaniu. Jak tylko zgłoszenie wraz z załącznikami dotrze do nas, niezwłocznie wyślemy nowe elementy na adres wskazany w zgłoszeniu reklamacyjnym. 

 

* Zastrzegamy sobie prawo do zmiany sposobu realizacji reklamacji w przypadku braku dostępności komponentów na stanie magazynowym. W przypadku wystąpienia takich sytuacji zostaniesz poinformowany/a o tym fakcie drogą mailową. 

 

Masz wątpliwości dotyczące zgłoszenia reklamacyjnego?

Zapoznaj się z poniższymi FAQ lub skontaktuj się z naszym działem ds. reklamacji.


Najczęściej zadawane pytania dotyczące reklamacji (FAQ)

Chcesz dowiedzieć się więcej o procesie reklamacji Trefl? Zajrzyj na naszą stronę pomocy / FAQ.

 

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite