☆ Nowość

Puzzle 1000 el. Kot w Paryżu

Cena
31,49 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,49 zł

W magazynie
SKU
1233526
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Puzzle Kot w Paryżu, składające się z 1000 elementów, przedstawiają obraz artysty Michael David Ward. Gotowa układanka ma wymiary 683x480 mm i prezentuje czarnego kota na pięknym kolorowym tle z Wieżą Eiffla i paryskimi kamienicami.

Produkt wykonano w Polsce, przy użyciu wysokogatunkowych, ekologicznych materiałów. Zastosowanie specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, ułatwia układanie.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Tworzymy puzzle od lat!

Od 1985 roku poświęcamy się temu, by zapewnić niezapomniane doznania podczas układania puzzli, które produkujemy w 100% w Polsce. Nasze układanki są tworzone z pasją, a każdy element cechuje wysoka jakość wykonania.

Korzystając z papieru niwelującego odbicie światła, sprawiamy, że układanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Po ułożeniu puzzli możesz utrwalić obrazek klejem i powiesić swoje dzieło na ścianie.

Dlaczego warto układać puzzle?

Puzzle to doskonała rozrywka dla każdego, niezależnie od wieku czy umiejętności. To też doskonały trening dla umysłu i ciała. Układając, wyrównujemy oddech, tempo bicia serca oraz spada ciśnienie krwi. Kompletowanie układanki uczy cierpliwości i wytrwałości, co przekłada się na umiejętności przydatne w codziennym życiu.

Więcej powodów, dla których warto układać puzzle, znajdziesz na naszym blogu. Rozpocznij przygodę z nową pasją już dziś!

Zapoznaj się z niezbędnikiem Puzzlomaniaka!