Back to school - zabawki edukacyjne i rozwojowe dla Twojego dziecka

Słychać pierwszy dzwonek... to znak, że wakacje dobiegły już końca, a uczniowie ruszyli do szkoły. Tak, tak, wracamy do normalnego rytmu - dynamicznie wstajemy spod ciepłej pierzynki i ochoczo maszerujemy na szkolne zajęcia! Zawitał już wrzesień - tradycyjnie pierwszy jesienny miesiąc w kalendarium i coroczny okres edukacyjnej adaptacji starszych pociech. Maluszki uczęszczające do przedszkoli są znacznie bardziej zahartowane, bo ich wakacyjne leniuchowanie trwało znacznie krócej niż w przypadku starszego rodzeństwa. Mamy nadzieję, że cieszycie się chociaż trochę z powodu powrotu do szkoły i że w okresie letniego wypoczynku zdążyliście już zaznać edukacyjnego głodu. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was listę kilku kreatywnych zabawek edukacyjnych i rozwojowych, które pozwolą Wam w ciekawy sposób nadrobić braki w tym zakresie. Poznajcie rekomendowane zabawki edukacyjne dla dzieci!

Edukacja - geomag supercolor

Pierwszy Słownik Przedszkolaka - edukacyjna zabawka dla dzieci od Vtech

Pierwsza Treflowa rekomendacja edukacyjna to Pierwszy Słownik Przedszkolaka - wyjątkowo rozwojowa zabawka stworzona z myślą o dzieciach ciekawych świata! Może trudno to sobie wyobrazić, ale dwujęzyczny Słownik Przedszkolaka pozwoli dzieciom nauczyć się ponad 100 różnych słów w językach polskim oraz angielskim. Zabawkę rekomendujemy szczególnie maluchom w wieku powyżej 1,5 roku życia, które dzięki książeczce poszerzą znajomość słownictwa, poznają nowe pojęcia oraz czynności, a także nauczą się naśladować odgłosy zwierząt. Słownik został wyposażony w dwanaście specjalnie zaprojektowanych, laminowanych stron, które poruszają m. in. zagadnienia z zakresu znajomości kolorów, pojazdów, części ciała, warunków atmosferycznych oraz codziennych czynności i form zabaw. Znajdziecie tam również wątki związane ze zwierzętami domowymi i dzikimi, elementami osobistej garderoby oraz pojęciami przeciwstawnymi. Wiecie doskonale co to są przeciwieństwa, prawda? Przykładowo, to jakby zestawić nudny słownik z Pierwszym Słownikiem Przedszkolaka, którego interaktywne strony są bardzo czułe na dotyk. W związku z tym wystarczy delikatnie dotknąć wybrany obrazek, a niezwłocznie otrzymamy odpowiedź! Zabawkę dla przedszkolaków wykonano z wysokiej jakości tworzywa, strony zaś są miękkie i jednocześnie trwale umocowane, dzięki czemu maluchy nie uszkodzą ich w trakcie zabawy. Wasze pociechy mogą liczyć na to, że na każdej stronie Słownika znajdą barwne obrazki, których naciśnięcie niczym za dotykiem magicznej różdżki wywoła dźwięki naśladowcze lub uruchomi wesołą melodyjkę. Słownik Przedszkolaka to gwarancja świetnej zabawy powiązanej z wszechstronną edukacją.

Słownik przedszkolaka

Tablica edukacyjna dla małego bystrzaka od Trefl

Omówiliśmy już kolorowy i melodyjny słowniczek, to teraz może wywołajmy jakiegoś przedszkolaczka prosto do tablicy... Kto się zgłasza na ochotnika? Spokojnie, nie wszyscy na raz! Tablica Bystrzaka Przedszkolaka to wysokiej jakości wielofunkcyjna zabawka wykonana z drewna, po której Wasze pociechy mogą śmiało pisać i rysować. Mało tego, maluchy mogą dzięki niej również rozwijać umiejętności matematyczne, ponieważ w zestawie z tablicą, oprócz ścieralnego markera, znajdziecie także magnetyczne cyferki oraz znaki działań matematycznych. Gwarantujemy, że pod względem edukacyjnym i rozwojowym możecie liczyć na tę zabawkę! Tablica bystrzaka 3w1 od Trefl to zabawka, z której możecie korzystać jak z klasycznej tablicy szkolnej z użyciem kredy lub pisaka albo jak z tablicy magnetycznej przyczepiając kolorowe magnesy. Tablica bystrego przedszkolaka z pewnością będzie źródłem wybornej zabawy dla maluchów powyżej 3. roku życia, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z nauką pisania oraz liczenia. Produkt pobudza wyobraźnię i aktywizuje dziecko do nauki poprzez zabawę. Jesteście gotowi, aby rozpocząć własną przygodę z pisaniem, liczeniem i rysowaniem? Świetnie! Zabierajcie się zatem do realizacji edukacyjnego wyzwania i świetnie się przy tym bawcie! To kto następny chce podejść do tablicy? Oooo, na horyzoncie widać las zgłaszających się rąk. Brawo za aktywność, małe bystrzaki!

Tablica przedszkolaka

Bogata oferta kreatywnych klocków magnetycznych od Geomag

Kto się zmęczył już troszkę nauką słówek, liczeniem i pisaniem po tablicy, teraz może trochę odetchnąć i zrelaksować się przy realizacji zadań manualnych. Przygotowaliśmy dla Was super kreatywną i twórczo namagnetyzowaną ofertę klocków konstrukcyjnych od Geomag. Polecamy Wam przede wszystkim - zestawy z serii Supercolor Panels oraz z linii Mechanics - obie oferty są bajecznie kolorowe oraz gwarantują bogaty wybór produktów, które z pewnością pozwolą Wam na zdobywanie nowych umiejętności i rozwijanie naukowej wiedzy z zakresu praw fizyki czy chemii. Klocki Geomag łączą w sobie siłę magnetyzmu oraz magię barw. Sięgnijcie po kreatywne zestawy i odkryjcie cała gamę geometrycznych kształtów, które stworzycie za pomocą kolorowych elementów, ruchomych części i wypełniających konstrukcję paneli. Geomag to klocki, które rozbudzą u młodych konstruktorów ciekawość świata, a jednocześnie pozwolą ćwiczyć logiczne myślenie, motorykę i umiejętności zręcznościowe. Twórzcie wspaniałe konstrukcje, a dzięki łączeniu nauki z zabawą uzyskacie imponujące rezultaty w zakresie ogólnego rozwoju Waszych dzieci. Pamiętajcie, że klocki magnetyczne Geomag, to nie tylko zabawka edukacyjna dla małych pociech - jest duże prawdopodobieństwo, iż klocki magnetyczne przyciągną uwagę również starszych dzieci i ich rodziców! Na początek Waszej przygody z Geomag możecie zdecydować się na niewielkie zestawy Supercolor Panels Recycled G377 lub Mechanics Motion RE Compass, które liczą po 35 elementów. Pierwszy zestaw pozwoli Wam tworzyć ciekawe i różnokolorowe figury geometryczne, a dzięki drugiemu zbudujecie ruchomy kompas, który pozwoli Wam się zorientować czy obraliście prawidłowy kurs, aby w ciekawy sposób poznać świat! Bawcie się dobrze i z sukcesem rozwijajcie swoją wyobraźnię przestrzenną!

Geomag - supercolor

O!Klocki - zabawka edukacyjna dla małych konstruktorów

Na zakończenie pragniemy Wam polecić zabawkę z linii produktowej O!Klocki - to seria edukacyjnych zabawek dla maluchów w wieku powyżej 2 lat. To świetny przykład zabawki rozwojowej, która odgrywa istotną rolę w doskonaleniu umiejętności motorycznych u małych dzieci. Przekonacie się, że zabawki z tej serii są dopracowane w najmniejszych detalach, a w proces przygotowania i realizacji ich koncepcji był zaangażowany aktywnie psycholog. Dlatego właśnie w serii O!Klocki nic nie jest przypadkowe, a poszczególne elementy zestawów konstruktorskich spełniają określoną funkcję. Sięgnijcie po O!Klocki, które rozwijają kreatywność i zdolności manualne młodych konstruktorów. W ofercie znajdziecie zestawy o bardzo zróżnicowanej tematyce. W zależności od zainteresowań Wasz ukochany skarb z pewnością znajdzie dla siebie coś interesującego. Możecie zacząć przygodę od prostych zestawów z elementami przedstawiającymi bohaterów bajki Bobaski i Miś, a potem spróbujcie układać formy znacznie bardziej skomplikowane. Dla malucha, który ukończył już 3. rok życia super wyzwaniem budowlanym będzie kolorowy zestaw O!Klocków, który zawiera aż 95 elementów konstrukcyjnych. Chcielibyśmy zobaczyć uśmiech Waszego dziecka, gdy będzie prezentować dumnym rodzicom swój żuraw wieżowy albo kosiarkę albo wóz wyścigowy albo... cokolwiek stworzy w swej nieograniczonej pomysłowości. Takie są właśnie O!Klocki - nie przewidują z góry narzuconego limitu scenariuszy konstrukcyjnych, dzięki czemu dzieci mogą dowoli kształtować świat! Życzymy setek pomysłów, układajcie!

Back to school - zabawki edukacyjne i rozwojowe dla Twojego dziecka

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).