1ST GAME, czyli pierwsza gra planszowa dla Twojego dziecka!

Twoja pierwsza planszówka… Brzmi dumnie, nieprawdaż? Pewnie, że tak! Wasz maluszek prawidłowo się rozwija, robi kolejne kroki milowe i na dodatek właśnie zaczyna… interesować się grami planszowymi? Świetnie! Cieszymy się, że Wasze pociechy z chęcią i entuzjazmem dołączają do grona miłośników planszówek. Serdecznie witamy wszystkie szkraby w świecie pozytywnie zafiksowanych graczy. Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy serię gier 1st GAME oraz przygotowaliśmy kilka rekomendacji produktowych z tej linii. Oto nasze sprawdzone pomysły na to jak skutecznie sprawić, aby maluchy doskonale odnalazły się w świecie planszówek!

beep beep - zdjęcie lifestyle

Dynamiczny rozwój małej latorośli

Pierwsze lata życia dziecka to czas bardzo dynamicznego rozwoju fizycznego i psychicznego człowieka. W tym okresie warto zatroszczyć się o różnorodne aktywności, które będą wspierały również rozwój poznawczy malucha. Czy wiecie, że już po ukończeniu przez dziecko 2. roku życia można podejmować pierwsze próby zmierzające do zainteresowania maluszka światem gier planszowych? Przekonajcie się na własnej skórze, że w tym zakresie jest w czym wybierać!

Pierwsza gra. Ratuuunku, od czego zacząć?

Kiedy maluch ma rozpocząć swoją przygodę z planszówkami, to zazwyczaj rodzice wpadają w popłoch i nerwowo zastanawiają się, jaką grę wybrać dla swojej pociechy na tzw. „dobry początek”. Zadajecie sobie szereg pytań typu, jaka planszówka będzie właściwa dla malutkiego dziecka albo która gra w sposób szczególny skupi na sobie jego uwagę? Ponadto, w ofertowym gąszczu ciekawych propozycji nie wiecie, na co dokładnie się zdecydować, prawda? To oczywiste, że wybór jest trudny – doskonale to rozumiemy. Zachowajcie jednak spokój, panujemy nad sytuacją i posłużymy Wam fachowym doradztwem. Polecamy Wam, abyście sięgnęli po jedną z planszówek, które skrywają się pod Treflowym kryptonimem „1st GAME”, czyli… pierwsza gra! Możecie nam zaufać – wybór którejkolwiek z nich, to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o gry planszowe dla dzieci w wieku powyżej 2.5 roku życia!

funny duck - zdjęcie lifestyle

Dlaczego właśnie 1st Game?

Szukacie uzasadnienia? Bardzo proszę, oto kilka istotnych powodów, dla których warto wybrać gry z tej serii produktowej. Po pierwsze dlatego, że gry „1st GAME” są dostosowane do potrzeb rozwojowych i poznawczych maluchów już w wieku 2,5 lat, więc przygodę z planszówkami możecie zacząć bardzo szybko. Po drugie, zasady prowadzenia rozgrywki w każdej z nich są bardzo proste i przejrzyste, a zrozumienie scenariusza gry nie nastręcza maluchom większych problemów. Po trzecie, wszystkie gry są atrakcyjnie i bajecznie kolorowo ilustrowane, co przyciąga i skupia uwagę najmłodszych graczy. I ostatecznie, planszówki są wykonane z bezpiecznych dla dzieci materiałów, w tym z drewna, a znaczne gabaryty poszczególnych elementów wchodzących w skład gier ułatwiają dzieciom manualne posługiwanie się nimi. To wszystko sprawia, że 1st GAME marki Trefl to właściwy wybór! Podarujcie swoim dzieciom cudowną zabawę z serią gier planszowych 1st GAME!

Uwaga, awaria w mieście!

Musicie pilnie dojechać do przedszkola lub do pracy? Niedobrze, bowiem w samym centrum miasta miała miejsce poważna awaria i od rana na skrzyżowaniach słychać nerwowe Beep Beep, czyli trąbienie kierowców, którzy utknęli w ulicznych korkach. Powinniście uzbroić się w cierpliwość, bo nie działają ani pociągi ani autobusy. Jeśli jesteście zmuszeni przemieszczać się po ulicach miasta, to ostatnią deską ratunku są chyba tylko… taksówkarze i ich niezawodne pojazdy. Który z młodych taksówkarzy wykaże się sprytem oraz zaradnością i jako pierwszy porozwozi swoich pasażerów? Hej maluszki, to zadanie w sam raz dla Was – postarajcie się pomóc mieszkańcom w potrzebie! Ktoś musi zachować stoicki spokój  oraz zapanować nad tym chaosem. Sięgnijcie po planszówkę Beep Beep, a w pudełku odnajdziecie ciekawe ilustracje, dużą kostkę do gry oraz kolorowe autka wykonane z drewna. Sprawdźcie sami jak Wasze pociechy odnajdą się w roli taksówkarzy. I bez obaw, na prowadzenie tych pojazdów nie potrzebujecie żadnych licencji i pozwoleń!

beep beep - zdjęcie lifestyle

Miasto na literkę H

Znacie miasto, którego nazwa rozpoczyna się na literę H? Mała podpowiedź z naszej strony – to piekielnie trudna nazwa… Oooo, są już pierwsi chętni do odpowiedzi! Czy to Hel? Brawo, zgadza się! A Wasze maluchy znają jakieś miasto na H? Nie znają? Buuuu… a może jednak słyszały o miasteczku o nazwie Hocki-Klocki? Uuu, nie słyszały? To my zdradzimy Wam w sekrecie, że miasteczko Hocki-Klocki słynie z tego, że każdego dnia wznoszone są w nim nowe budowle. Mało tego, chcemy Was zaprosić do jego odwiedzenia, abyście na własne oczy przekonali się, jakie jest niezwykłe. W tym celu sięgnijcie po grę planszową Little Builder i bawcie się świetnie przy poszukiwaniu kolejnych elementów konstrukcyjnych. Z sukcesami realizujcie projekty budowlane! Planszówka Little Builder z pewnością dostarczy maluchom wiele frajdy z prowadzenia wspólnych rozgrywek, bowiem zawiera ciekawe i barwne ilustracje, opiera się na prostych zasadach oraz zawiera w zestawie duże drewniane elementy do prowadzenia gry. Pamiętajcie, aby w trakcie kolejnych inwestycji budowlanych uwzględniać zawsze w planach aktualne prognozy pogody – niestety złe warunki atmosferyczne mają to do siebie, że mogą negatywnie wpływać na Wasze inżynieryjne wyzwania!

little builder - lifestyle

Gdzie jestem? Znajdź mnie!

Uuuuu, a co to?! Dziś wśród przedszkolaków panuje ogólne poruszenie i wszystkie dzieciaki są jakoś dziwnie pobudzone. Domyślacie się może, z jakiego powodu? Otóż wygląda na to, że zapowiada się świetna zabawa, którą wszystkie maluchy wręcz uwielbiają - zabawa w chowanego! Ale tym razem kochane szkraby, to nie Wy będziecie się chowały, tylko zabawki i przedmioty, które dobrze kojarzycie z Waszego otoczenia. Czy potraficie je szybko odszukać i rozpoznać ich kształty? Spróbujmy się przekonać jak Wam pójdzie! Pomoże nam w tym gra planszowa Find Me z serii 1st GAME – podobnie jak planszówki opisane powyżej, również ta gra została dostosowana do potrzeb rozwojowych malutkich dzieci. Find Me charakteryzuje się prostymi zasadami prowadzenia rozgrywki, jest pięknie ilustrowana oraz zawiera duże, drewniane elementy. Zdecydujecie się na grę Find Me, a na pewno odnajdziecie źródło dziecięcej radości oraz dużą dawką frajdy ze wspólnej zabawy z Waszymi małymi pociechami.

find me - lifestyle

Na bezludnej wyspie…

Zastanawialiście się kiedyś, co byście porabiali lądując na bezludnej wyspie? Wyobrażacie to sobie? Całymi dniami siedzieć tak w samotności, totalnie bez żadnego towarzystwa… to chyba musi wiać straszną nudą, nieprawdaż? Na szczęście ten scenariusz Wam nie grozi, bo choć w kolejnej prezentowanej grze planszowej zatytułowanej Coco Loco faktycznie traficie na wyspę, to z pewnością nie będzie to bezludna wyspa – zamieszkuje ją bowiem grupka nierozłącznych przyjaciół: Małpka Coco, Żyrafa Loco i Tukan o imieniu Tuko. Ta nieustraszona ekipa zwierzątek przebywa razem na słonecznej wyspie, korzystając z uroków życia, bawiąc się radośnie i zbierając… smakowite kokosy! I Wy możecie dołączyć się do wspólnej zabawy, ale uważajcie na wysokie fale, które mogą podtopić Waszą wysepkę. Czy jesteście gotowi, aby pomóc Coco, Loco i Tuko w bezpiecznym przetransportowaniu wszystkich kokosów na ląd, nim wszystkie wyspy zostaną zalane słoną wodą? Podejmijcie się tego wyzwania i wspólnie stawcie czoła przeciwnościom losu!

coco loco - zdjęcie lifestyle

Droga do domu może być kręta…

Życie małej kaczuszki nie zawsze usłane jest płatkami róż. Na co dzień radosna, wesoła Funny, zamieszkuje piękny staw przylegający do pachnącej kwiatami łąki, ale… czasami na tyle oddali się od swego domku, że… potrafi się zagubić. I właśnie tak się stało dzisiaj – Kaczuszka Funny udała się na długi spacerek i nie pamięta drogi powrotnej. Biedaczka nie wie jak wrócić w okolice swojego ukochanego stawu. Hej maluchy, czy potraficie jej pomóc? Spróbujecie odnaleźć razem z Kaczuszką Funny drogę powrotną do domu? Świetnie! Wygląda na to, że wspólnie będziecie doświadczać cudownych i emocjonujących przygód! Wasze małe pociechy bez oporów dadzą się porwać do wspólnej zabawy, bowiem planszówka wyróżnia się atrakcyjnymi ilustracjami, prostymi zasadami prowadzenia rozgrywki oraz znacznych rozmiarów drewnianymi elementami gry. Zatem nie zwlekajcie i już teraz zaczynajcie szukać drogi powrotnej nad staw. Kwa kwa! Życzymy udanych rozgrywek w Wasze pierwsze gry planszowe

1ST GAME, czyli pierwsza gra planszowa dla Twojego dziecka!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).