☆ Nowość

Gra planszowa dla dzieci Run and Fun

Cena
89,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 89,99 zł

W magazynie
SKU
1206512
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Małe jeżyki to prawdziwi zapaleńcy do zabawy, zwłaszcza gdy chodzi o wyścigi. Jednak ich ulubioną formą rozrywki jest zabawa z ukochaną mamą. Czy potrafią schować się w swoich liściowych kryjówkach, zanim mama ich dogoni? A może znają jakiś sprytny sposób, aby odwrócić jej uwagę i zająć ją czymś innym? Po wspólnej zabawie z mamą jeżyki chętnie pobawią się razem w berka. Który jeżyk wygra zabawę?

"Run and Fun" to gra, która oferuje dwa różne warianty rozgrywki, dzięki czemu dostosowuje się do wieku i umiejętności Twojego dziecka. Dołącz do małych jeżyków i rozpocznij niesamowitą zabawę!

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511024791
 • Kod produktu: 02479
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.560000
5900511024791

Gra planszowa Run and Fun

Małe jeżyki uwielbiają się ze sobą ścigać, a jeszcze bardziej kochają bawić się z mamą. Czy uda im się ukryć w swojej bazie z liści, zanim mama je dogoni? A może znajdą sposób, by zająć czymś mamę? Po zabawie z mamą jeże chętnie pobawią się w berka. Kto wygra wyścig? Dołącz do nich i baw się dobrze!

Run and Fun to gra, która ma dwie opcje rozgrywki, dzięki temu "rośnie" wraz z dzieckiem.

Rozgrywka dla najmłodszych

Run and Fun to gra progresywna, rozwijająca logiczne myślenie. Uczy też dziecko planowania swoich ruchów w grze.

Gra kooperacyjna uczy dzieci pracować w zespole, zdrowego współzawodnictwa, a także rozwija koncentrację. Gra jest przeznaczona dla 2-3 graczy powyżej 3 roku życia. Średni czas rozgrywki wynosi 10 minut.

Gry z serii Junior Game

Seria gier progresywnych dla dzieci Junior Game jest przeznaczona dla maluchów w wieku 3-4 lat. To ciekawe rozgrywki dostępne w dwóch wariantach, które powodują, że gra „rośnie” razem z dzieckiem i jest doskonałą rozrywką dla młodszych, jak i starszych dzieci. Atrakcyjne elementy, interesujące w tym wieku tematy i wyjątkowe ilustracje zachęcają dzieci do radosnej zabawy.