Już od

10,49 zł PRZEJDŹ DO SKLEPU

Puzzle dla dzieci

z bohaterami serialu Rodzina Treflików

Przeżyj ponownie piękne chwile z bohaterami bajki Rodzina Treflików – Treflinką, Treflikiem, Mamą, Tatą i Wójciem. Kolorowe puzzle przypomną Ci najwspanialsze momenty z ulubionej bajki. Układanki są stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Posiadają duże, łatwe do ułożenia elementy. Puzzle podzielone są na kategorie wiekowe dla łatwiejszego dobrania idealnego prezentu.

ZOBACZ PRODUKTY

Najlepsze gry dla całej rodziny

gry planszowe, rodzinne, zręcznościowe

Doświadcz niesamowitych przygód razem z Rodziną Treflików grając w gry z tej serii. Chcesz iść na grzyby razem z Treflikiem, pomóc wysłać listy Treflince lub zrobić zakupy razem z Wójciem? Teraz masz taką możliwość. Naszym celem było zrobienie gry, w którą z pasją i zaangażowaniem będzie mógł zagrać każdy członek rodziny. Gry z Rodziną Treflików to tytuły z dobrze znaną mechaniką w nowej oprawie graficznej, co gwarantuje godziny udanej rozrywki.
ZOBACZ PRODUKTY

Skoczki Rodzina Treflików

Klocki drewniane dla dzieci

z bohaterami Rodziny Treflików

Zabawki drewniane to seria produktów przygotowana dla najmłodszych fanów dobrej zabawy. Zaprojektowane aby w bezpieczny sposób zapewnić dzieciom możliwość rozwijania wyobraźni. Tym razem będziemy tworzyć budowle związane z magicznym światem Rodziny Treflików. Klocki z tej edycji można łączyć z innymi produktami z serii Zabawki drewniane, aby tworzyć jeszcze ciekawsze budowle i historie.
ZOBACZ PRODUKT

Opinie klientów

basiek

ciekawa gierka dla dzieciaków za małe pieniądze. daje 4/5 gwiazdek, że tylko dla 4 graczy. poza tym świetna zabawa! brawo trefliki!!!

Opinie klientów

mały adaś

znów moje ukochane trefliki. i to na 3 obrazkach. brawo brawo i jeszcze raz brawo.

Opinie klientów

Teresa

Trefliki rządzą!!! U mnie w domu Trefliki są uwielbiane, maskotki, bajeczki, poduszki, a teraz jeszcze puzzle - moje dzieci chca miec wszystko z Treflikami.

Pluszowe maskotki

bohaterów Rodziny Treflików

Zabierz swoich ulubionych bohaterów z serialu Rodzina Treflików wszędzie tam gdzie chcesz. Każdy dzień będzie o wiele weselszy, kiedy spędzisz go z Treflikiem, Treflinką czy Wójciem. Maskotki nie posiadają twardych elementów i będą idealną przytulanką do spania dla każdego dziecka. Każda postać jest wykonana z miłego w dotyku pluszu, aby umilić maluchowi zabawę.
ZOBACZ PRODUKTY

 

#RodzinaTreflików
baw i ucz się z Treflikiem, jego rodziną i przyjaciółmi
kolorowanki Rodzina Treflików
materiały edukacyjne Rodzina Treflików
plakaty Rodzina Treflików

Puzzle, gry i zabawki

wspaniała zabawa dla całej rodziny

KUP TERAZ

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).