Zabawki Drewniane

powrót do tradycyjnej zabawy

Miś Zdziś

zaprasza do wspólnej zabawy

Już od

17,99 zł Przejdź do sklepu

Ponadczasowy design

nowoczesny, uniwersalny design i technologiczne zaawansowanie produktu

Trwałe i bezpieczne materiały

wykonane z wysokiej jakości drewna i pomalowane nietoksycznymi farbami w przyjemnych dla oka kolorach

Wielofunkcyjna i ponadczasowa zabawka

jedna zabawka posłuży dziecku przez długi czas, wspierając kolejne etapy jego rozwoju

zabawki drewniane od Trefl

Zabawki drewniane - powrót do przeszłości

Urok drewnianych zabawek tkwi w ich prostocie. Dzięki nim maluchy uczą się kreatywności oraz używają swojej wyobraźni. Seria drewnianych zabawek od Trefl to tradycyjne zabawki z dziecięcych lat ale w odświeżonej i nowoczesnej formie – niezwykle atrakcyjne wizualnie, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Są trwałe, ekologiczne, bezpieczne i ponadczasowe.

Miś, który łączy pokolenia

Bohaterem serii jest Miś Zdziś, czyli uroczy pluszowy miś odkrywający świat. To barwna postać, która bawi i uczy. Zdziś podróżuje po rozmaitych krainach, a z każdej wyprawy przywozi nową zabawkę. Więcej na jej temat dowiemy się z dołączonego do opakowania przewodnika Misia Zdzisia. Oprócz listu, w którym Zdziś przedstawia siebie, opowiada skąd pochodzi oraz gdzie poznał daną zabawkę, znajdziemy tam także rymowany wierszyk oraz propozycje zabaw dla dzieci.

Nauka przez zabawę

Zabawki z drewna pozytywnie wpływają na rozwój maluszków. Wzmacniają koordynację wzrokowo-ruchową, wspomagają ćwiczenie zręczności, zdolności manualnych i logicznego myślenia. Wspierają również rozwój społeczny – to prosty sposób na ułatwienie integracji z rówieśnikami, m.in. dzięki możliwości odgrywania scenek i zabawie w grupie. Poszczególne produkty są dedykowane różnym grupom wiekowym – od 6 miesięcy do 3+. Bez problemu znajdziesz więc produkt, który odpowiada aktualnym potrzebom Twojego dziecka.

Kolorowy świat zabawek

W skład serii wchodzi kilkadziesiąt dobrze przemyślanych produktów o ponadczasowym designie. To m.in. pojazdy z ruchomymi elementami, kolorowe klocki, zwierzątka, budynki, liczydła, sortery czy nawet zabawki do własnoręcznego wykonania. Każda zabawka ma własną nazwę z odrębnym logo. Zabawki są wykonane z jasnego drewna i pomalowane nietoksycznymi farbami w przyjemnych dla oka kolorach. Trafimy także na niecodzienne połączenie materiałów, takie jak drewniane zabawki z pluszowym pomponem. Wszystkie oferowane artykuły są bezpieczne (posiadają certyfikaty) i zgodne z europejskimi normami. Zostały stworzone we współpracy z psychologiem dziecięcym.

Zabawki drewniane

Powrót do dziecięcej przeszłości

KUP TERAZ