Książka z okienkami Sprzątamy zabawki Dobranoc, Trefliki na noc Rodzina Treflików

Cena
29,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,99 zł

W magazynie
SKU
1119357
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Nadchodzi czas snu, a Twoje dziecko krzywi się na widok bałaganu w pokoju i reaguje ostentacyjną niechęcią na pomysł sprzątania? W takim razie ta książka jest właśnie dla Ciebie! "Sprzątamy zabawki. Książka z okienkami. Rodzina Treflików" pomoże zmienić obowiązek w przyjemność.

Mało które dziecko jest fascynatem porządku. Zazwyczaj podczas wieczornego sprzątania zabawek słyszymy marudzenie, bo zabawek jest za dużo, bo jestem zbyt zmęczony... Wymieniać możemy w nieskończoność. Martyna Jelonek - współtwórczyni książeczki, pokazuje, że ten przykry obowiązek może być przyczynkiem do świetnej zabawy.

Książeczka należy do serii Dobranoc, Trefliki na noc, w której ukazało się wiele innych tematycznie związanych z porą zasypiania książeczek, jak np. "Idę lu lu, to pa pa!" czy "Co się dzieje nocą?".

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Każdy wieczór może mieć szczęśliwe, senne zakończenie!

Trefliki – sympatyczne, uwielbiane przez dzieciaki postacie z animowanego serialu, w serii „Dobranoc, Trefliki na noc” małymi kroczkami prowadzą maluchy do świata snu. Pisząc o kroczkach, mamy na myśli poszczególne następujące płynnie po sobie etapy wieczornego rytuału zasypiania dziecka, dzięki którym może ono swobodnie przejść od dziennej, pełnej szaleństwa aktywności, przez wieczorne wyciszenie, relaks, odpoczynek od przeróżnych bodźców, aż do słodkiego snu.

Sprawdźcie sami!