Sprzątamy zabawki. Książka z okienkami. Rodzina treflików. Dobranoc, Trefliki na noc

Cena
29,99 zł
Brak w magazynie
SKU
1119357
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Nadchodzi czas snu, a Twoja pociecha krzywi się na widok bałaganu w pokoju i reaguje ostentacyjną niechęcią na pomysł sprzątania? W takim razie ta książka jest właśnie dla Ciebie! "Sprzątamy zabawki. Książka z okienkami. Rodzina Treflików" pomoże zmienić obowiązek w przyjemność.

Mało które dziecko jest fascynatem porządku. Zazwyczaj podczas wieczornego sprzątania zabawek słyszymy marudzenie, bo zabawek jest za dużo, bo jestem zbyt zmęczony, bo potrzebuję pomocy... Wymieniać możemy w nieskończoność. Świetnie wie o tym Martyna Jelonek - współtwórczyni książeczki. Dlatego pokazuje, że ten przykry obowiązek może być przyczynkiem do świetnej zabawy.

A zabawą może być wszystko - od układania zabawek na swoim miejscu poprzez mycie zębów po gaszenie światła. Dziecko z książeczki dowie się, jak ważne są te wszystkie codzienne czynności do wykonania przed snem. Zajrzy przez okienko do domku Treflików, by zobaczyć, jak u nich wygląda przygotowanie do snu.

Dodatkowym atutem są bohaterowie tych wieczornych rytuałów - sympatyczne, telewizyjne Trefliki znane dzieciom z serialu. Z nimi sprzątanie na pewno nabierze innego wymiaru. Książeczka to świetny sposób na wyrobienie w dziecku dobrych nawyków. Jest pięknie wykonana, a przede wszystkim stwarza okazje do rozmów i wyjaśnienia dziecku istotnych kwestii.

Książeczka należy do serii Dobranoc, Trefliki na noc, w której ukazało się wiele innych tematycznie związanych z porą zasypiania książeczek, jak np. "Idę lu lu, to pa pa!" czy "Co się dzieje nocą?".

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Sprzątamy zabawki. Książka z okienkami. Rodzina treflików. Dobranoc, Trefliki na noc
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Sprzątamy zabawki. Książka z okienkami. Rodzina treflików. Dobranoc, Trefliki na noc
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).