Książka Podróż za jeden uścisk, Rodzina Treflików

Cena
39,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,99 zł

W magazynie
SKU
1119354
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Treflik i Treflinka wyruszają w wyjątkową, choć nieplanowaną podróż.

Przemierzą gęste, tajemnicze lasy, dzielnie pomaszerują w strugach deszczu, zabłądzą w zakamarkach wielkiego, nieznanego miasta... Po co to wszystko? By odnaleźć kogoś, bez kogo życie nigdy nie byłoby już takie samo! Drogi będą kręte, ale gdy wędruje się razem, ramię w ramię, we wspólnym celu, wszystko staje się prostsze, a w sercu, z każdym kolejnym krokiem, robi się cieplej!

"Podróż za jeden uścisk. Rodzina Treflików" - wzruszająca opowieść o tym, jak Trefliki poszukują zaginionego Dziadka, po drodze poznając to, co w życiu najważniejsze.

Serial „Rodzina Treflików” to skierowany do dzieci animowany musical o przygodach Treflika, Treflinki i ich sympatycznej rodzinki, realizowany techniką lalkową w studiu animacji w Gdyni. Telewizyjna bajka pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Najczulsza opowieść tego roku!

Nieplanowana wyprawa to marzenie niemal każdego dziecka. Treflik i Treflinka z radością zabiorą całą Waszą rodzinę do świata, w którym wszystko może się zdarzyć. Książkowi bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele niesamowitych przygód. Będą musieli przemierzyć gęste lasy, przeszukać ulice wielkiego miasta i przetrwać burzę z trzaskającymi piorunami. Wszystko po to, by odnaleźć swojego ukochanego dziadka. Czy im się uda?
Piękna historia o wsparciu i miłości doskonale sprawdzi się jako opowieść na dobranoc. To będzie niezapomniana podróż dla całej Waszej rodziny!