Kuchenka. Bobaski i Miś

Cena
19,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,99 zł

W magazynie
SKU
1096248
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

A komu tak burczy w brzuszku? To oznacza, że pora na obiad z pysznym deserem! W przygotowaniach pomogą małe rączki i bardzo ważne urządzenie – kuchenka. Bez niej nie ugotujemy warzyw i nie upieczemy ciasta. Tylko jak ona to robi? Maluchy sprawdzą, kiedy piekarnik jest wyłączony, a kiedy włączony Zerkną, co kryje się pod pokrywką garnka, a przy okazji dowiedzą się, że od gorących urządzeń trzeba trzymać się z daleka!
 
Interaktywna książeczka "Kuchenka. Bobaski i Miś" pokazuje maluchom powyżej 1 roku życia działanie kuchenki krok po kroku. Ciekawe, proste obrazki, prosty rytmiczny tekst i multisensoryczne ćwiczenia w jednym!
 
Serial „Bobaski i Miś” to skierowana do najmłodszych dzieci prosta animacja o perypetiach rodzeństwa, małych Treflika i Treflinki, znanych już z serialu „Rodzina Treflików”, realizowana techniką lalkową w studiu animacji w Gdyni. Telewizyjna bajka pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat.
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Kuchenka. Bobaski i Miś
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Kuchenka. Bobaski i Miś
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite