Dokąd tupta nocą zwierz

Cena
36,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 36,99 zł

W magazynie
SKU
1118146
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Kiedy wieczorem kładziemy się do łóżek, w świecie przyrody dzieją się nadzwyczajne rzeczy!
 
Czy wiecie, że noc wcale nie jest taka czarna? Myślicie, że jedynie gwiazdy i Księżyc świecą? A kto ciężko pracuje, kiedy smacznie śpimy?
 
Rodzina Treflików przedstawia mnóstwo ciekawostek o nocy, które zaskoczą małych i dużych śpiochów! Przekonajcie się, co świeci, lata, tupie i piszczy w ciemności. Opowie o tym książeczka "Dokąd tupta nocą zwierz".
 
Serial „Rodzina Treflików” to skierowany do dzieci animowany musical o przygodach Treflika, Treflinki i ich sympatycznej rodzinki, realizowany techniką lalkową w studiu animacji w Gdyni. Telewizyjna bajka pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat.
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Dokąd tupta nocą zwierz
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Dokąd tupta nocą zwierz
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite