Puzzle Trefl

Puzzle Trefl

Tradycyjna rozrywka
dla każdego

Puzzle Trefl

Puzzle Trefl

Idealny sposób
na spędzenie wolnego czasu


Tradycyjna rozrywka

Idealny sposób na wolny czas od lat

Rozwijająca rozrywka

Pomagają ćwiczyć pamięć i koncentrację

Dla każdego

Świetna rozrywka dla osób w każdym wieku

Czy wiesz, że...?

Najmniej elementów, bo tylko 2, liczą sobie Baby Puzzle dla najmłodszych miłośników układanek. Najwięcej części mają olbrzymie układanki dla dorosłych, które składają się z 6 tysięcy elementów. Najlepiej sprzedającym się produktem Trefl były wyprodukowane w 1996 roku puzzle z postaciami z filmu Disneya "Król Lew", które przez kilka lat utrzymywały się w stałej sprzedaży i osiągnęły wynik kilku milionów egzemplarzy!

Dlaczego warto układać puzzle?

Dla przyjemności, rozrywki lub wyciszenia. Układanie puzzli to logiczna łamigłówka, którą można rozwiązać w dowolnym czasie. Może być świetną rodzinną rozrywką lub ciekawą zabawą w pojedynkę. Dlatego fanami puzzli są nie tylko dzieci, ale także osoby dorosłe. Puzzle uczą cierpliwości, bo same są cierpliwe. Można je zostawić na dowolny czas i wrócić do nich w każdej chwili.

ZOBACZ NASZE PUZZLE

Trening dla mózgu

Puzzle to doskonały trening dla mózgu. Ich układanie przynosi nam wiele korzyści. Umiejętność cierpliwego dopasowywania elementów procentuje także w przyszłości - uczy koncentracji, logicznego myślenia, zręczności i spostrzegawczości. Rozwija pamięć wzrokową, która ułatwia późniejszą naukę i zapamiętywanie. Dodatkowo rozwija naszą kreatywność. Puzzle mają dobroczynny wpływ także na nasz stan fizyczny, wyrównując oddech, tempo bicia serca, jak również ciśnienie krwi. Ale przede wszystkim są świetną zabawą, dlatego też po puzzle sięgają nie tylko dzieci, ale także dorośli.

ZOBACZ NASZE PUZZLE

Puzzle dla każdego!

Puzzle to fantastyczna zabawa dla każdego! Można wybierać dowolną ilość puzzli, ich wielkość oraz stopień skomplikowania. Spośród licznych wzorów można wyszukać coś specjalnie dla siebie. Mogą to być bohaterowie z kreskówek a dla bardziej wymagających np. ilustracje przedstawiające wzburzone morze. Dodatkowo nasze edycje specjalne jak na przykład Crazy Shapes to układanki dla osób lubiących wyzwania!

ZOBACZ NASZE PUZZLE

 

Z poradnika puzzlomaniaka...

 

Blisko 100% naszych puzzli...

 

Puzzle Trefl

to ponadczasowa rozrywka dla każdego

KUP TERAZ

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).