Pomagamy innym

Od 2017 roku Pracownicy Trefl biorą udział w biegu charytatywnym, organizowanym przez Fundację Poland Business Run. Ponad 75% kwoty opłaty startowej przeznaczanej jest na wsparcie beneficjentów. Tworzymy 5-osobowe drużyny i jako sztafeta pokonujemy łączny dystans ok. 17 km. Projekt „Gdańsk Business Run” to nie tylko dobra zabawa i aktywnie spędzony czas, ale też tona satysfakcji, wynikająca z niesienia pomocy innym.

Zaangażowanie w „Szlachetną Paczkę” jest oddolną inicjatywą naszych Pracowników. Od 2016 roku Pracownicy Trefl wspólnie przygotowują prezenty świąteczne dla jednej z trójmiejskich rodzin. Wkładają całe serce w to, aby zaspokoić ich najważniejsze potrzeby i spełnić małe marzenia, na które na co dzień nie mogliby sobie pozwolić. Projekt społeczny „Szlachetna Paczka”, to najlepszy dowód na to, że warto pomagać, a szczęście się mnoży, gdy się je dzieli.

Chcesz się dowiedzieć więcej o inicjatywach, które wspieramy? Zajrzyj do naszej zakładki CSR!

ZOBACZ WIĘCEJ

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).