NOWOŚĆ

Książka Wonka

Cena
39,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł

W magazynie
SKU
1250893
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wonka opowiada cudowną historię o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady stał się ukochanym Willy'm Wonką, którego znamy dzisiaj. Napisana na podstawie filmu – elektryzującej mieszanki magii, muzyki, buntu i wzruszenia, opowiedzianej ze swadą i humorem – powieść WONKA przedstawia czytelnikom młodego, pomysłowego Willy'ego Wonkę, zdeterminowanego, by zmieniać świat kąsek po kąsku... Bo najlepsze rzeczy w życiu zaczynają się od marzeń, a jeśli masz szczęście spotkać Willy'ego Wonkę, wszystko staje się możliwe. 

WONKA to przepyszny film o marzeniach, przyjaźni i czekoladzie produkcji Warner Bros. Wyreżyserowany został przez Paula Kinga, który wymyślił tę historię oraz napisał do niej scenariusz wraz z Simonem Farnabym. Na karty książki przełożyła ją bestsellerowa autorka, Sibéal Pounder.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Książka Wonka
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Książka Wonka
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite