Jesteśmy pasjonatami sportu!

Od wielu lat budujemy swoją markę angażując się w sport. Historia sportowych emocji sięga 1995 roku kiedy nasz założyciel, Kazimierz Wierzbicki, stworzył drużynę koszykówki Trefl Puzzle Sopot. Z czasem powstały kolejne dwie – drużyna siatkówki mężczyzn oraz siatkówki kobiet. Sportowe wartości zaszczepiamy także wśród naszych pracowników.

„Trefl- wspólna energia” to jedna z naszych inicjatyw, której celem było obudzenie w pracownikach chęci zdrowej rywalizacji, zachęcanie do aktywnego trybu życia i promowanie zasady fair-play. Dzięki aplikacji i założonych w niej rywalizacjom, pracownicy mogli obserwować swoje aktywności i motywować siebie nawzajem, co spaja zespół i daje możliwość poznania siebie z nieco innej, mniej formalnej i sportowej strony.

Rokrocznie bierzemy udział w biegach organizowanych na terenie Trójmiasta, gdzie nasi pracownicy reprezentują firmę i często odnoszą sukcesy. Pracownicy Trefl to nie tylko osoby kreatywne, mające otwarte umysły i tytani pracy, ale także sportowcy, którzy przekuwają swoją systematyczność i niebywałą wytrwałość w uprawianiu różnych dyscyplin, na jakość i efektywność w pracy zawodowej. Jesteśmy dumni, że to właśnie oni tworzą z nami zgrany zespół.

Od wielu lat jesteśmy uczestnikiem lokalnej kampanii „Do pracy jadę rowerem”, która promuje wybór jednośladu jako środka transportu do lub z pracy. Najbardziej zaangażowane osoby mają szansę zdobyć nagrody, a po przebyciu odpowiedniej liczby przejazdów w tygodniu mogą otrzymać śniadanie rowerowe. Inicjatywa organizowana przez Gminę Miasta Gdyni cieszy się u nas ogromnym zainteresowaniem, co potwierdza fakt, że w roku 2017 zdobyliśmy tytuł firmy, która „wykręciła” największą liczbę podróży. Dbając o komfort naszych rowerzystów, oddajemy do ich dyspozycji parking rowerowy oraz szatnie z prysznicami.

Przy okazji inicjatyw sportowych nie zapominamy również o dobrym samopoczuciu i zdrowiu naszych pracowników. W ramach promocji zdrowia organizujemy spotkania motywacyjne, prelekcje na temat zdrowego odżywania oraz profilaktyki zdrowotnej, a w sezonie jesiennym zachęcamy do szczepień przeciw grypie.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).