Nowość

Gra rodzinna At the Office

Cena
69,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł

W magazynie
SKU
1212887
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Przygoda w biurowym labiryncie! Codzienność pracownika biurowego to niełatwe wyzwanie. Trudne zadania do wykonania, wieczne spotkania, wyścig z czasem i goniące deadline'y. Wszystko to skomplikowane jeszcze bardziej przez konieczność znalezienia czasu na kawę i plotki o sprawach służbowych i prywatnych. W grze "At the Office" stajesz przed zadaniem zarządzania swoim zespołem w tym trudnym świecie biurowych intryg.

Twoim celem jest osiągnięcie jak największej liczby punktów i zdobycie tytułu Szefa Roku. Bierz ołówki i kostki do ręki i ruszaj do pracy! Musisz sprytnie zorganizować pracę zespołu, korzystając zarówno z racjonalnego myślenia, jak i intuicji. Liczy się także odrobina szczęścia. Czy zdołasz zarządzać zespołem w taki sposób, aby osiągnąć sukces? To zależy tylko od Ciebie. Wkrocz do biurowego labiryntu i pokaż, że jesteś gotów na wyzwanie!

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511025279
 • Kod produktu: 02527
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.590000
5900511025279

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Gra rodzinna At the Office
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Gra rodzinna At the Office
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).