☆ Nowość

Gra rodzinna At the Office

Cena
69,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł

W magazynie
SKU
1212887
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Przygoda w biurowym labiryncie! Codzienność pracownika biurowego to niełatwe wyzwanie. Trudne zadania do wykonania, wieczne spotkania, wyścig z czasem i goniące deadline'y. Wszystko to skomplikowane jeszcze bardziej przez konieczność znalezienia czasu na kawę i plotki o sprawach służbowych i prywatnych. W grze "At the Office" stajesz przed zadaniem zarządzania swoim zespołem w tym trudnym świecie biurowych intryg.

Twoim celem jest osiągnięcie jak największej liczby punktów i zdobycie tytułu Szefa Roku. Bierz ołówki i kostki do ręki i ruszaj do pracy! Musisz sprytnie zorganizować pracę zespołu, korzystając zarówno z racjonalnego myślenia, jak i intuicji. Liczy się także odrobina szczęścia. Czy zdołasz zarządzać zespołem w taki sposób, aby osiągnąć sukces? To zależy tylko od Ciebie. Wkrocz do biurowego labiryntu i pokaż, że jesteś gotów na wyzwanie!

At The Office - poznaj grę

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511025279
 • Kod produktu: 02527
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.590000
5900511025279

Gra rodzinna At The Office

Życie pracownika biurowego to nie bułka z masłem! Codzienne case’y, długie i przeciągające się spotkania, trudne do osiągnięcia KPI, nieustannie goniące deadline’y, a wśród tego trzeba znaleźć czas na filiżankę kawy i porcję świeżych ploteczek. W gąszczu spraw staje więc przed Wami trudne zadanie! W grze At The Office musicie optymalnie zorganizować pracę całego zespołu, kierując się racjonalnością i intuicją, licząc jednocześnie na łut szczęścia. 

Jak grać?

Twoim celem jest przyjęcie szerszej perspektywy i odpowiednie zarządzanie zespołem, aby finalnie zdobyć jak najwięcej punktów i otrzymać tytuł Szefa Roku! Czy dasz radę zarządzać zespołem w taki sposób, aby osiągnąć sukces? To zależy wyłącznie od Ciebie! Wkrocz do biurowego labiryntu i udowodnij, że jesteś gotów na wyzwanie! Ołówki, kostki w dłoń i do dzieła! At The Office rozwija logiczne myślenie oraz umiejętność planowania. Gra przeznaczona dla 2-4 graczy od 8 roku życia. Średni czas rozgrywki to 20 minut. Wymiary opakowania: 200x200x57 mm.

Zawartość pudełka

- 4 ołówki

- 5 kolorowych kości

- notes z arkuszami punktacji

- instrukcja