Dzielimy się wiedzą

Przy współpracy z Fundacją Inspirujące Przykłady, organizujemy spotkania ze szkołami średnimi, mające na celu wspieranie młodzieży w wyborze ich ścieżki kariery. Przybliżamy, jak wygląda praca w naszej firmie i w jakich obszarach można się u nas rozwijać. Pokazujemy, że Trefl to nie tylko firma produkująca gry i puzzle, ale przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Naszym celem jest przekonanie młodego pokolenia, że można pracować z pasją!

Oprócz ofert pracy dla specjalistów, mamy również takie, które są skierowane do osób bez doświadczenia zawodowego. Od 2013 roku jesteśmy jednym z fundatorów staży w ramach projektu „Wakacyjny Staż” organizowanego przez Miasto Gdańsk. Zachęcamy studentów, by okres wakacji wykorzystali do zdobycia praktycznych umiejętności przy wsparciu doświadczonych kolegów i koleżanek. Każdego roku oferujemy od kilku do kilkunastu płatnych miejsc stażowych zarówno w obszarze produkcji, technologii, działach okołoprodukcyjnych, jak i w działach administracyjnych, kreatywnych oraz handlowych. Każdego stażystę traktujemy jak potencjalnego pracownika. Najlepsi mają możliwość kontynuacji zatrudnienia. Wielu spośród naszych stażystów decyduje się podtrzymać z nami współpracę. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia naszych ofert, a także odwiedzenia naszego stoiska na lokalnych targach pracy, gdzie chętnie opowiemy więcej o tym, jak ułożyć sobie z nami ścieżkę kariery.

W Trefl pracuje wielu ekspertów, którzy chętnie przekazują swoją wiedzę i dzielą się swoim doświadczeniem podczas prelekcji na różnego rodzaju konferencjach branżowych np. tych związanych z procesem produkcji, logistyką, jakością czy marketingiem.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).