Zabawki

Brick Trick Travel - Big Ben

Cena
104,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 104,99 zł

W magazynie
SKU
1078372
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wybuduj najbardziej rozpoznawalny symbol Wielkiej Brytanii - Big Ben, wykorzystując prawdziwe cegły i elementy dekoracyjne. Dzięki produktom z serii Brick Trick Travel poznasz niektóre z popularnych i lubianych zabytków, a co najważniejsze - zyskasz możliwość zbudowania ich od podstaw. Teraz najsłynniejsze historyczne budynki z każdego zakątka świata, możesz wystawić na swojej półce! Skorzystaj z dołączonych planów budowy lub użyj wyobraźni do stworzenia niepowtarzalnej konstrukcji.

 

To nie koniec zabawy! Rozpuść konstrukcję w wodzie i buduj dalej, wykorzystując ponownie te same cegły! W opakowaniu znajdziesz: prawdziwe cegły, drewniane deseczki, klej, elementy dekoracyjne, podstawkę, naklejkę i instrukcję. Dbamy o środowisko, dlatego zestaw zawiera aż 93% naturalnych składników! EKO klocki to zabawa murowana!

Zobacz więcej szczegółów ›

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Brick Trick z serii Travel - Big Ben

Czy wiesz jak z bliska wygląda najbardziej znany na świecie czterostronny zegar? Dla wszystkich miłośników podróżowania po świecie powstała seria Brick Trick Travel, dzięki której odkryjesz potęgę architektury! Już dziś przenieś się pod Pałac Westminster i zbuduj symbol Wielkiej Brytanii – Big Ben – neogotycką wieżę zegarową królowej Elżbiety! Wykorzystaj ponad 290 wypalanych w 1000 stopniach Celsjusza cegieł oraz drewniane deseczki. Dołączone do opakowania elementy tekturowe pozwolą Ci na stworzenie precyzyjnie odmierzających czas zegarów oraz niepowtarzalnej iglicy!

Buduj zabytki z całego świata z prawdziwej cegły!

Dbamy o środowisko, więc zestaw Brick Trick Big Ben składa się z aż 97% naturalnych materiałów! Dzięki tej odsłonie klocków z cegły możesz poznać popularne zabytki w EKO odsłonach i, co najważniejsze, stworzyć je od podstaw. Podczas zabawy z klockami Brick Trick Travel dowiesz się wiele o takich budynkach jak: Piramidy, Łuk Triumfalny czy Big Ben! Odtwórz każdy detal tych znanych zabytków i sprawdź, jak będą się prezentowały na Twojej półce z zabawkami!

Zawartość pudełka

- ponad 290 cegieł

- klej

- naklejka z rozrysem fundamentów

- szczegółowa instrukcja budowy

- elementy dekoracyjne

- Podstawka HDF

 

Zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne do wykonania konstrukcji.

Buduj z cegły z zestawami Brick Trick!

Twórz budowle z Brick Trick Travel!