Spotkanie z influencerkami w Treflu – relacja

Pamiętacie nasz sierpniowy wpis prezentujący tegoroczne kalendarium najważniejszych eventów, w których aktywnie uczestniczył Trefl? Dziękujemy bardzo, że licznie odwiedziliście nasze stoiska w trakcie wszystkich omówionych wydarzeń i że mogliśmy wspólnie z Wami atrakcyjnie spędzić czas. Dzięki Wam mogliśmy zatankować dobrą energię pod sam korek, a to niezaprzeczalnie najlepsze paliwo do dalszej wytężonej pracy! Dziękujemy!

Podkreślmy, że świetnie jest spotykać się z Wami w czasie eventów wyjazdowych, ale równie dużo radości daje nam sposobność, kiedy możemy Was ugościć bezpośrednio w progach naszej rodzinnej firmy. Dzisiejszy wpis na blogu będzie właśnie taką relacją z gościnnego spotkania, na które udało nam się zaprosić trzy przemiłe Panie, influencerki prowadzące na co dzień energetyczne profile parentingowe w mediach społecznościowych. 21 października br. Trefl miał ogromną przyjemność gościć Patrycję Biegańską z mamagang.pl, Sylwię Szczycińską z kreatywne_macierzyństwo oraz Patrycję Jerzykowską z kids_busters. A teraz wczytajcie się jak wspólnie z nimi spędziliśmy aktywny dzień w Treflu - oto relacja świadka naocznego z przebiegu tego wydarzenia:)

Relacja ze spotkania z influencerkami - 1

Okazja, by poznać się lepiej...

Naszym celem było, aby wzajemnie poznać się lepiej, ale pragnęliśmy również pokazać Paniom funkcjonowanie Trefla od tak zwanej kuchni, a może bardziej adekwatnie będzie powiedzieć... od strony warsztatu. Nasi zacni goście nie tylko mieli okazję obejrzeć nowoczesne biurowce, poznać pracujące tam zespoły ludzi i zgłębić tajniki ich pracy, ale odbyli również krajoznawczą wycieczkę po hali produkcyjnej i zakamarkach olbrzymich magazynów firmowych. Dzięki temu Panie dokładnie - począwszy od A aż do Z - prześledziły krok po kroku jak powstają kolorowe puzzle oraz rodzinne gry planszowe, a także na własnej skórze przekonały się jak wygląda kompletowanie pudełka gier, foliowanie i ekspresowe składanie kartonów przez dwie Panie - Renię i Henię, które robią to już od 24 lat! Tak, mamy długą historię i znaczne doświadczenie :)

i zagrać w gry planszowe dla dzieci!

W trakcie wizyty studyjnej w Treflu Panie miały również przyjemność poznać autorkę gier planszowych dla małych dzieci z serii 1st GAME - panią Monikę Rutowską-Leśniewską, która w najdrobniejszych szczegółach zdradziła gościom tajniki powstawania gier, a także odpowiedziała na szereg dodatkowych pytań ze strony zaproszonych. Dzięki temu obie Patrycje i Sylwia miały okazję zapoznać się z całą gamą "pierwszych" gier dla małych pociech. Każda gra z serii 1st GAME została Paniom indywidualnie zaprezentowana i szczegółowo omówiona, a dzięki temu, że wśród zaproszonych gościliśmy również dzieci jednej z Pań mogliśmy uczestniczyć w warsztatach "na żywo" - maluchy uczyły się zasad rozgrywki pod czujnym okiem ich autorki. To było kapitalne doświadczenie dla nas wszystkich!

relacja ze spotkania 2

relacja ze spotkania 3

Emocjonujące testowanie gier z serii 1st GAME!

1st GAME, czyli pierwsze gry planszowe dla maluszków w wieku powyżej 2.5 roku życia. Zaskakujące? Może trochę tak, ale wcale się nie przesłyszeliście! Uwierzcie nam na słowo, że Neil Armstrong też był trochę skołowany, gdy po raz pierwszy zostawiał ślad własnej stopy na księżycu. Echa tego niesamowitego wyczynu błyskawicznie obiegły cały świat. To była wielka sprawa, ale przecież Wy jako rodzice doświadczacie ważnych zdarzeń każdego dnia. Musicie być szczęśliwi, gdy Wasza pociecha prawidłowo się rozwija i robi milowe kroki w rozwoju maluśkiego człowieka. Nie będzie zatem przesadą, gdy po fakcie zakupu pierwszej gry dla dziecka z serii 1st GAME zacytujecie słynnego Amerykanina: To jeden mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości. Na pewno będziecie dumni, gdy Wasze dziecko zostawi pierwsze ślady stopy i dłoni na swojej pierwszej grze planszowej! WOW, to będzie coś!

relacja ze spotkania 4

Radość dzieci jest naszym wielkim sukcesem!

Sprawia nam niebywałą radość fakt, że możemy powitać kolejne małe szkraby w świecie miłośników gier planszowych! Z myślą o najmłodszych opracowaliśmy atrakcyjną serię produktową, w skład której wchodzi aż 5 ciekawych planszówek. Co je wyróżnia? Wszystkie gry 1st GAME zostały zaprojektowane, przy udziale zespołu pedagogów i psychologów, z myślą o dzieciach, które ukończyły 2,5 roku. Mało tego, były aktywnie testowane z udziałem maluszków z omawianej grupy wiekowej, a zgodnie z wizją ich autorki mają docierać do świadomych rodziców i wspierać ich dzieci w rozwoju poznawczej ciekawości. Wszystkie produkty z tej serii charakteryzują się wysoką jakością wykonania elementów, które wchodzą w skład atrakcyjnych zestawów. Aaaa, i na pewno nie znudzą się malutkim graczom, bowiem rozgrywka w 1st GAME trwa maksymalnie 10 minut. Polecamy Wam, abyście sięgnęli po jedną z planszówek, które skrywają się pod Treflowym kryptonimem „1st GAME”, czyli… pierwsza gra! Zaproszeni goście z powodzeniem już to uczynili, a teraz pora również na Was!

relacja ze spotkania 5

Jaka będzie Wasza 1st decyzja? Do wyboru macie Beep Beep, Little Builder, Find Me, Coco Loco i Funny Duck. Szkoda, że nie możemy niezwłocznie rozpocząć wspólnego turnieju, ale mamy świadomość, że z różnych względów nie wszyscy możecie nas odwiedzić w siedzibie naszej firmy. Nie mniej jednak bardzo się cieszymy, że nasze "pierwsze" gry mogą przyjechać do Was i liczyć na Waszą rodzinną gościnność! Z tego miejsca serdecznie dziękujemy również naszym Gościom za wspólnie spędzony czas i przy okazji życzymy udanych rozgrywek w Wasze pierwsze gry planszowe! :) 

Spotkanie z influencerkami w Treflu – relacja

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite