Beep Beep

Cena
79,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79,99 zł

W magazynie
SKU
1137083
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

W miasteczku dzisiaj wielka awaria! Nie działają pociągi i autobusy. Jedynym ratunkiem dla mieszkańców są taksówki. Który z taksówkarzy okaże się najlepszy i rozwiezie swoich pasażerów jako pierwszy? Sprawdźcie sami!

Pierwsza gra planszowa Beep Beep jest dostosowana dla dzieci już od 2,5 roku życia. Zawiera atrakcyjne ilustracje, proste zasady i duże drewniane elementy. 

Podaruj swojemu dziecku cudowną zabawę z serią gier planszowych 1st game!

 

Gra otrzymała nagrodę Zabawka Roku 2023.

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511023442
 • Kod produktu: 02344
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.880000
5900511023442

Sprawdź video-instrukcję

Gra Beep Beep

W mieście dziś ogromna awaria! Nie działają pociągi ani autobusy! Jedynym ratunkiem mieszkańców są taksówki. Który taksówkarz okaże się najlepszy i pierwszy rozwiezie swoich pasażerów? Sprawdźcie!

Z myślą o najmłodszych

Gra Beep Beep została stworzona z myślą o dzieciach od 2,5 roku życia! Proste zasady oraz atrakcyjne ilustracje są dostosowane do zdolności poznawczych i wieku dziecka. W grze znajdują się duże, drewniane elementy, aby dbać o bezpieczeństwo malucha, a żetony i plansze wykonane są z grubej i trwałej tektury.

Zawartość opakowania

- drewniana kostka

- plansza

- 4 drewniane samochodziki

- 12 kart lokacji

- przewodnik dla rodziców

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Beep Beep
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Beep Beep
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).