Eventy z Treflem - sprawdź, gdzie nas spotkasz!

Szukacie w kalendarium ciekawych wydarzeń, które będą okazją do spotkania się z nami twarzą w twarz? Nie mogliście trafić lepiej! Od drugiej części tegorocznego lata aż do jesieni kalendarz interesujących eventów z udziałem Trefla prezentuje się imponująco! Zapraszamy Was do dzisiejszego wpisu, w którym znajdziecie precyzyjne wskazówki, gdzie i kiedy możecie spotkać się z Treflem i przy okazji zapoznać się z naszą aktualną ofertą. Jeśli kochacie grać w planszówki, spędzać kreatywnie wolny czas albo czytać interesujące książki, zapraszamy Was do odwiedzenia stoiska Trefl na każdym z niżej opisanych eventów. Jeśli nie dacie rady być wszędzie, to odwiedźcie nas chociaż w jednym ze wskazanych miejsc. Będzie nam szalenie miło! Nie możemy się już doczekać tych wszystkich spotkań z Wami!

Lato, muzyka, gry – zielony festiwal w Olsztynie (sierpień)

Zacznijmy od zbliżającego się dużymi krokami wydarzenia muzycznego zatytułowanego Olsztyn Green Festival 2022, które odbędzie się w uroczej scenerii największego olsztyńskiego jeziora Ukiel. Zielony festiwal potrwa aż trzy dni, a w ich trakcie będziecie świadkami nie tylko licznych spotkań z artystami oraz wspaniałych koncertów muzycznych, ale i warsztatów ekologicznych, zajęć sportowych i wielu ciekawych aktywności przygotowanych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zapraszamy Was oczywiście do wzięcia udziału w tej muzycznej uczcie, ale przede wszystkim pamiętajcie, aby odwiedzić nas w dniach 12-14 sierpnia w Treflowym przyczółku na miejskiej plaży największego miasta Warmii. Czekamy tam na Was z całą gamą ciekawych planszówek i atrakcyjną ofertą gier imprezowych, które umilą Wam czas nie tylko w muzycznych przerwach pomiędzy koncertami. Wpadajcie do naszej bazy na Warmii, gdzie aktywnie i radośnie spędzicie wolny czas!

Olsztyn Green Festiwal - lifestyle 2

W specjalnie oznakowanym kontenerze Trefla oczekiwać będą na Was animatorzy, którzy zaprezentują najciekawsze imprezowe gry Trefla, zaproszą odwiedzających do gralni i w przyjazny sposób wytłumaczą zasady gry w najnowsze planszówki. Dla osób, które wybiorą się z dziećmi, znajdą się także ciekawe gry planszowe przeznaczone dla najmłodszych.  

Jako uczestnicy muzycznego festiwalu w Olsztynie możecie liczyć na specjalny rabat przy zakupie gier, a także zrobić sobie zdjęcie na ściance #ZielonaStronaTrefla i wziąć udział w specjalnie przygotowanym wraz z organizatorem festiwalu konkursie, w którym nagrodami będą torby i gry od Trefla!

Olsztyn Green Festiwal - lifestyle

Wyląduj w Spodku – święto planszówek w Katowicach (wrzesień)

Jeśli na sierpniowy weekend zaplanowaliście już wcześniej inne aktywności, to nie przejmujcie się, mamy w planach jeszcze kilka kolejnych propozycji w Treflowym kalendarium. Polecamy Wam wzięcie udziału w evencie zatytułowanym Planszówki w Spodku.

Jak pewnie część z Was się dobrze domyśla i tym razem będzie to impreza tematyczna skierowana do wszystkich fanów gier planszowych. Być może intuicja podpowiada Wam również, gdzie będziemy mieli okazję się wspólnie spotkać, hm? Tak jest! Nie mylicie się! Zapraszamy Was 17 i 18 września prosto do niebotycznego Spodka, który wylądował w samym centrum Katowic. Będziemy czekali z niecierpliwością na Wasze liczne odwiedziny, a przygotowaliśmy dla Was bardzo ciekawe propozycje gier planszowych, w tym wiele rynkowych nowości od marki Trefl!

Wpadajcie do naszej strefy gier Trefla i koniecznie zarezerwujcie dłuższą chwilę na beztroskie spędzenie czasu w gralni - tam powitają Was serdecznie doświadczeni animatorzy Trefla! Warto wziąć udział w planszówkowym wydarzeniu w Katowicach, bowiem oprócz nas będziecie mieli okazję spotkać w trakcie eventu wielu cenionych wystawców gier, którzy na licznych stoiskach wystawowych zaprezentują uczestnikom ciekawe nowości! Nie może Was tam zabraknąć! Koniecznie zawitajcie jesienią do katowickiego Spodka - na Górnym Śląsku z pewnością odkryjecie mnóstwo fantastycznych planszówek!

Katowice - lifestyle

Do zaczytania jeden krok – czytelnicze święto w Krakowie (październik)

Dokładnie w dniach 27-30 października, zapraszamy Was do odwiedzenia uroczej, atrakcyjnej turystycznie, stolicy Małopolski. Oprócz obejrzenia zabytkowej starówki Krakowa i ziejącego ogniem smoka na Wawelu, pragniemy Was przede wszystkim zaprosić do wizytacji naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Książki!

Jak sama nazwa wskazuje, tym razem nie będzie to wydarzenie dedykowane graczom i miłośnikom planszówek, bowiem krakowskie przedsięwzięcie będzie prawdziwą gratką głównie dla bibliofilów. Na firmowym stoisku Trefl zapoznacie się z naszą ofertą wydawniczą, w tym serią książek Roalda Dahla (autora tytułu „Charlie i Fabryka Czekolady”) w tłumaczenia Michała Rusinka, ale też zobaczycie ofertę najnowszej linii puzzli Trefl Prime i Wood Craft oraz ciekawych gier planszowych dla dzieci.  Dla miłośników naszej marki nie zabraknie fajnych gadżetów do zdobycia. Szukajcie naszego stoiska w hali Dunaj!

Liczymy na to, że jesienią licznie się stawicie w historycznej stolicy kraju - jednym z najstarszych miast Polski i dawnej siedzibie królów. Nie możemy się już doczekać na spotkanie z Wami, aby móc zaprezentować nasze czytelnicze perełki! W tym roku hasłem przyświecającym 25. edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie jest cytat autorstwa Juliusza Słowackiego: Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba... Mamy nadzieję, że jedną z dróg traficie do Krakowa na spotkanie z nami!

Tysiące tytułów, setki wystawców – pielgrzymka graczy do Essen w Niemczech (październik)

A na zakończenie, pragniemy Was zachęcić do zaplanowania nieco dłuższej wycieczki... poza granice naszego kraju! Odwiedźcie nasze stoisko w dniach 6-9 października w Essen w zachodniej części Niemiec. Tym razem nie będzie to impreza o znaczeniu lokalnym czy regionalnym, lecz jedne z największych na świecie targów gier dostępnych dla szerokiej publiczności - Międzynarodowe Targi Gier Spiel 2022!

To olbrzymie przedsięwzięcie o skali międzynarodowej corocznie czyni z niemieckiego Essen prawdziwą mekkę dla wszystkich wielbicieli gier planszowych! Kto był, ten potwierdzi - to event gigant, to tysiące fantastycznych planszówek dla dzieci i dorosłych! W Essen zawsze znajdziecie aktualne i wyczerpujące informacje na tematy dotyczące krajowej i międzynarodowej oferty gier, poddacie je szczegółowym testom i będziecie mieli okazję nabycia najbardziej atrakcyjnych produktów. Dla zachęty podpowiemy, że w trakcie ubiegłorocznej edycji Targów swoje stoiska zaprezentowało aż 620 wystawców z 41 krajów świata. Robi wrażenie, prawda?

W tym roku nie zabraknie tam również marki Trefl - przygotowujemy dla Was olbrzymią strefę promocyjną, która będzie rozciągała się na przestrzeni 100 m kw., a tam... będziemy promować najnowsze tytuły marki, które swoją premierę będą miały właśnie na tych targach!. Wszystkie prezentowane tytuły będą także wydane w niemieckiej wersji językowej, bowiem od momentu udziału w Targach planowane jest wprowadzenie ich do sprzedaży na rynek niemiecki.

Essen - lifestyle

Nie omieszkajcie nas odwiedzić w Essen, w Hali nr 5, gdzie będą czekały na Was specjalne limitowane karty do gier, dostępne wyłącznie na Targach w Essen, gadżety oraz zawsze uśmiechnięci animatorzy, którzy z przyjemnością wyjaśnią Wam reguły prowadzenia rozgrywki w naszych kultowych grach!

Życzymy Wam wielu pozytywnych wrażeń, dobrej zabawy i radosnego udziału w emocjonujących eventach! Odwiedzajcie nas na wspomnianych wydarzeniach, przy każdej możliwej okazji, najlepiej na wszystkich :) Do zobaczenia!

Eventy z Treflem - sprawdź, gdzie nas spotkasz!