Gra planszowa Władca Kości

Cena
119,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 119,99 zł

W magazynie
SKU
1110368
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Ludzie powiadają, że w mrocznych lochach Samotnej Góry mieszka przerażająca, nieumarła istota — Władca Kości. Pod swymi rozkazami ma zastępy szkieletów ożywionych ponurą magią. Legenda głosi o nieprzebranych skarbach zgromadzonych w przepastnych kufrach, których władca zazdrośnie strzeże. Czy stawicie czoła jemu i jego żołnierzom? Czy sięgnięcie po jego skarby? Spieszcie się, złoto przyciąga żądnych przygód śmiałków, a w pieśniach jest miejsce tylko dla jednego zwycięzcy!

Waszym zadaniem jest pokonanie mrocznego Władcy Kości. W tym celu będziecie eksplorować ponure podziemia, walczyć z nieumarłymi sługami i zdobywać ekwipunek przydatny w dalszej wyprawie. W finałowej bitwie zmierzycie się z tytułowym Władcą Kości, by położyć kres jego rządom i zdobyć jego skarby.

Kto ukończy grę z największą liczbą skarbów nieumarłego władcy, stanie się bohaterem legend i pieśni okolicznych bardów. Wygra też grę, ale przecież głównie chodzi o sławę i złoto, prawda? Sprawdźcie sami!

Władca Kości - poznaj grę

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511022773
 • Kod produktu: 02277
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 1.000000
5900511022773

Pokonaj mrocznego Władcę Kości!

Sprawdź jak wygląda rozgrywka!

Czas na wciągającą grę fantasy - Władca Kości

Aby przekonać Was do tego, że gra Władca Kości może stać się ciekawym towarzyszem spotkań w gronie przyjaciół i rodziny, pokażemy Wam jak wygląda rozgrywka. 

Geek Factor Squad zaprezentuje Wam, na czym polega ta mroczna rozgrywka. Obejrzyj!

Władca Kości - prezentacja gry