-25% z kodem KIDS

Vabang Junior

Cena
119,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 119,99 zł

W magazynie
SKU
1144911
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Co kojarzy Ci się z obrazkiem na karcie? Pewnie znasz mnóstwo odpowiedzi! Jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie? Jeśli już wiesz, szybko naciśnij przycisk. Od teraz razem z pozostałymi graczami macie tylko kilka sekund na wykazanie się refleksem!

 

Poczuj się jak w teleturnieju i zagraj w Vabang Junior!

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511023404
 • Kod produktu: 02340
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.730000
5900511023404

Zagraj o wszystko!

Co kojarzy Ci się z obrazkiem na karcie? Z pewnością znasz wiele odpowiedzi! Vabang Junior to proste zasady, przezabawana rozgrywka i mnóstwo szalonej zabawy. Poczuj się jak w teleturnieju i zagraj o wszystko z Vabang! 

Wszyscy gracie jednocześnie!

Zadaniem graczy jest zdobycie 10 kart poprzez wymyślanie własnych skojarzeń do obrazków na kartach. Ale uwaga! Wszyscy gracie jednocześnie. Wymyśl szybko skojarzenie i naciśnij przycisk. Od teraz razem z pozostałymi graczami macie tylko kilka sekund na wykazanie się refleksem. Pokonuj przeciwników i wygrywaj!

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajdziesz elektroniczny przycisk, aż 168 kart z hasłami i instrukcję do gry.

Sprawdź video-instrukcję

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Vabang Junior
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Vabang Junior
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).