NOWOŚĆ

Spy Guy Zimowa Przygoda Rodzina Treflików

Cena
49,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł

W magazynie
SKU
1212717
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Spy Guy: Zimowa Przygoda to nowa wersja gry Spy Guy. Plansza i karty poszlak przygotowane są w świątecznym klimacie, a znalezione przedmioty zaznaczacie kolorowymi bombkami. 

Zimowa przygoda to samodzielna gra planszowa, ale możecie połączyć ją z podstawową wersją gry Spy Guy i wydłużyć oraz urozmaicić rozrywkę. 

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511025163
 • Kod produktu: 02516
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.540000
5900511025163

Gra kooperacyjna Spy Guy Zimowa Przygoda

Spy Guy Zimowa Przygoda to gra, w której ważne są bystre oko i ścisła współpraca między uczestnikami. Gra rodzinna jest przeznaczona dla 1-4 graczy w wieku powyżej 5 lat, a przeciętny czas rozgrywki wynosi 20 minut. Gracze, biorąc udział w detektywistycznej przygodzie, trenują swoją spostrzegawczość oraz zdolność do współpracy.

Jak grać?

W Treflikowie panuje już przedświąteczny wir, jednak Spy Guy stoi w obliczu kolejnego zadania! Musi jak najszybciej zatrzymać Berta, zanim ten dotrze do swojej maszyny i za jej pomocą ukradnie wszystkie bombki z Treflikowa. Czy Spy Guy znajdzie poszlaki, które poprowadzą go na ślad Berta wystarczająco szybko? Przyjmijcie rolę superdetektywa i złapcie Berta, zanim zdąży użyć swojej maszyny do zdobycia wszystkich bombek w mieście! Jeśli uda wam się go dogonić – wygrywacie!

Zawartość pudełka

- plansza

- 28 kart poszlak

- 3 żetony do połączenia gry z podstawową wersją

- 10 bombek (znaczników poszlak)

- 2 pionki z podstawkami

- klepsydra

Graj mobilnie!

Nie przegap mobilnej przygody z ulubionym detektywem!

Spy Guy Hidden Objects to gra mobilna dostępna w 12 językach, którą pobierzesz w sklepach z aplikacjami App Store, Google Play i Huawei AppGallery. Mechanika gry polega na szukaniu ukrytych przedmiotów na pięknie ilustrowanych planszach, które wiernie odwzorowują planszówkę.

Spy Guy Hidden Objects to doskonała rozrywka w podróży. Graj na swoim telefonie, tablecie lub iPadzie!

ZOBACZ WIĘCEJ

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Spy Guy Zimowa Przygoda Rodzina Treflików
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Spy Guy Zimowa Przygoda Rodzina Treflików
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite