NOWOŚĆ

Gra rodzinna Spy Guy Pomorskie

Cena
69,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł

W magazynie
SKU
1259398
Dodaj do ulubionych
Duża ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Spy Guy Pomorskie to kolejna regionalna odsłona rodzinnej gry kooperacyjnej.

Na pięknej, rysunkowej ponadmetrowej planszy, znajdziecie odniesienia do kultury Pomorza, najciekawsze zabytki, sylwetki najważniejszych osób w historii regionu, charakterystyczne zwierzęta i rośliny.

Tu liczy się spostrzegawczość i ścisła współpraca między graczami. Odnajdźcie jak najwięcej poszlak z kart na planszy i spróbujcie złapać Smętka – kaszubskiego diabła, który psoci i utrudnia życie mieszkańcom.

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511026467
 • Kod produktu: 02646
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.860000
5900511026467

Gra obserwacyjna Spy Guy Pomorskie

Smętek, kaszubski diabeł, wyruszył w trasę po całym województwie pomorskim, by psocić i utrudniać życie mieszkańcom. Cały czas pozostaje nieuchwytny, nikt nie jest w stanie przyłapać go na gorącym uczynku. Na pomoc rusza Spy Guy, superdetektyw, przed którym nikt nie ucieknie! Czy uda się mu powstrzymać Smętka, nim ten przemierzy cały region?

Spy Guy Pomorskie to gra rodzinna, w której liczą się bystre oko i ścisła współpraca między graczami! Gracze, biorąc udział w detektywistycznej przygodzie, ćwiczą spostrzegawczość i umiejętność współpracy.

Jak grać?

Wcielcie się w postać Spy Guya – najlepszego detektywa w regionie. Waszym zadaniem jest złapanie Smętka, kaszubskiego diabła, nim ten przemierzy całe Pomorze, wprowadzając chaos w życie mieszkańców! Jeśli zdołacie go dogonić i powstrzymać, wygrywacie!  

Graj mobilnie!

Nie przegap mobilnej przygody z ulubionym detektywem!

Spy Guy Hidden Objects to gra mobilna dostępna w 12 językach, którą pobierzesz w sklepach z aplikacjami App Store, Google Play i Huawei AppGallery. Mechanika gry polega na szukaniu ukrytych przedmiotów na pięknie ilustrowanych planszach, które wiernie odwzorowują planszówkę.

Spy Guy Hidden Objects to doskonała rozrywka w podróży. Graj na swoim telefonie, tablecie lub iPadzie!

ZOBACZ WIĘCEJ

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Gra rodzinna Spy Guy Pomorskie
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Gra rodzinna Spy Guy Pomorskie
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite