Pralka. Bobaski i Miś

Cena
19,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,99 zł

W magazynie
SKU
1096244
Dodaj do ulubionych
Duża ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

A co to za brudne plamy na ubrankach? Ktoś tu chyba świetnie się bawił, skacząc po kałużach! Całe szczęście, że mamy pralkę! Ona zmienia brudne ubranka czyste i tak pięknie pachnące! Tylko jak ona to robi? 
 
Oj, Maluchy wszystko dokładnie sprawdzą – posegregują ubranka, nacisną guziki, napełnią szufladę i zobaczą, co to wirowanie! 
 
Interaktywna książeczka "Pralka. Bobaski i Miś" pokazuje maluchom działanie pralki krok po kroku. Ciekawe i proste obrazki, prosty rytmiczny tekst i multisensoryczne ćwiczenia w jednym!
 
Serial „Bobaski i Miś” to skierowana do najmłodszych dzieci prosta animacja o perypetiach rodzeństwa, małych Treflika i Treflinki, znanych już z serialu „Rodzina Treflików”, realizowana techniką lalkową w studiu animacji w Gdyni. Telewizyjna bajka pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat.
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Pralka. Bobaski i Miś
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Pralka. Bobaski i Miś
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite