Nowość

Pralka. Bobaski i Miś

Cena
19,99 zł
W magazynie
SKU
1096244
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

A co to za brudne plamy na ubrankach? Ktoś tu chyba świetnie się bawił, skacząc po kałużach! Uff, jak dobrze, że mamy PRALKĘ! Ona zmienia brudne ubranka w całkiem czyste i takie pachnące! Tylko JAK ONA TO ROBI? 
 
Oj, Maluchy już wszystko dokładnie sprawdzą – posegregują ubranka, nacisną guziki, napełnią szufladę i zobaczą, co to wirowanie! 
 
Interaktywna książeczka pokazująca maluchom działanie pralki krok po kroku. Ciekawe Proste obrazki, prosty rytmiczny tekst i multisensoryczne ćwiczenia w jednym!
 
Serial „Bobaski i Miś” to skierowana do najmłodszych dzieci prosta animacja o perypetiach rodzeństwa, małych Treflika i Treflinki, znanych już z serialu „Rodzina Treflików”, realizowana techniką lalkową w studiu animacji w Gdyni. Telewizyjna bajka pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pralka. Bobaski i Miś
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Pralka. Bobaski i Miś
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).