☆ Nowość

Gra rodzinna Spy Guy Sopot Rodzina Treflików

Cena
69,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł

W magazynie
SKU
1236462
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Spy Guy Sopot to regionalna odsłona rodzinnej gry kooperacyjnej. Tym razem, na planszy XX-wiecznego Sopotu będziecie starali się odnaleźć jak najwięcej z 56 rodzajów wskazówek umieszczonych na pocztówkach. Zaznaczajcie znaleziska bursztynowymi żetonami, aby jak najszybciej złapać zuchwałego Rabusia.

Spy Guy Sopot to oddzielna gra z nową historią, poszlakami oraz ogromną ponad metrową planszą, na której znajdziecie ciekawe budowle, takie jak Hipodrom czy Kasino Hotel.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Szczegółowe dane

  • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.700000

Gra detektywistyczna Spy Guy Sopot

Spy Guy Sopot to gra detektywistyczna, w której liczą się bystre oko i ścisła współpraca między graczami. Rodzinna gra jest przeznaczona dla 1-4 osób w wieku powyżej 5 lat, a średni czas rozgrywki wynosi 20 minut. Gracze, biorąc udział w detektywistycznej przygodzie, ćwiczą spostrzegawczość i umiejętność współpracy.

Jak grać?

Spy Guy udaje się do Sopotu na zasłużony urlop, ale nawet tutaj nie może zaznać spokoju. Rabuś sieje zamęt w centrum miasta, przeszkadzając turystom i mieszkańcom. Czy Spy Guy zdoła powstrzymać złoczyńcę na tyle szybko, by skorzystać jeszcze z wypoczynku na słonecznej plaży? Na ponad metrowej planszy poszukajcie wskazówek, które przybliżą Was do ujęcia sprawcy. Złapcie Rabusia, zanim ten całkowicie popsuje wszystkim wypoczynek. Jeśli go złapiecie, wygrywacie!

Zawartość opakowania

- plansza

- 56 kart poszlak

- klepsydra

- 2 pionki

- 10 znaczników poszlak w kolorze bursztynu

- instrukcja

Graj mobilnie!

Nie przegap mobilnej przygody z ulubionym detektywem!

Spy Guy Hidden Objects to gra mobilna dostępna w 12 językach, którą pobierzesz w sklepach z aplikacjami App Store, Google Play i Huawei AppGallery. Mechanika gry polega na szukaniu ukrytych przedmiotów na pięknie ilustrowanych planszach, które wiernie odwzorowują planszówkę.

Spy Guy Hidden Objects to doskonała rozrywka w podróży. Graj na swoim telefonie, tablecie lub iPadzie!

ZOBACZ WIĘCEJ