Puzzle

Puzzle Art Collection 1000 el. Dziewczyna z perłą

Cena
31,49 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,49 zł

W magazynie
SKU
817330
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Art Collection to wyjątkowa seria puzzli przedstawiająca największe dzieła światowego malarstwa. Puzzle składają się z 1000 elementów i przedstawiają dzieło Dziewczyna z perłąautorstwa Johannesa Vermeera. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 683x480 mm. Pudełko serii Art Collection dodatkowo pokryte jest ozdobnym złoceniem.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Sztuka w Twoim domu

Art Collection to niezwykła seria puzzli przedstawiająca największe dzieła światowego malarstwa. Słynne obrazy w puzzlowej odsłonie mogą na stałe zagościć w Twoim domu. Dostarczą rozrywki oraz sprawią, że Twoje wnętrze nabierze wyjątkowego, artystycznego charakteru.

Puzzle z serii Art Collection wykonane są z kalandrowanego papieru odbijającego światło i ekologicznych materiałów. Dzięki temu wyróżniają się wysoką jakością, intensywnym nasyceniem kolorów i bezpieczeństwem podczas układania.

Puzzle Dziewczyna z Perłą

Obraz autorstwa Johannesa Vermeera uznawany jest za jedno z najwybitniejszych dzieł XVII-wiecznego malarstwa. Dziewczyna przedstawiona na obrazie, której tożsamość jest nieznana, sprawia wrażenie jakby odwróciła się, słysząc znajomy głos. Sylwetka odcina się od czarnego tła, a uwagę przyciąga zawieszony na uchu kolczyk w kształcie łezki.

Puzzle Dziewczyna z Perłą składają się z 1000 elementów, z których powstanie obraz o wymiarach: 683 x 240 mm.

Poznaj inne dzieła

Interesujesz się sztuką? Poznaj pełną ofertę puzzli z niezwykłymi dziełami słynnych artystów i zdecyduj, który obraz w formie puzzli zawita w Twoim domu!

ZOBACZ WSZYSTKO