SIKU Farmer - Zabawki rolnicze, które spodobają się małym i dużym

Dziś nie lada gratka i dla maluchów i tych starszych, doświadczonych farmerów - specjalnie dla Was wybraliśmy kilka atrakcyjnych produktów z bogatej kolekcji sprzętu rolniczego marki SIKU. Taki zestaw zabawek z pewnością zapewni dużą dawkę frajdy oraz umożliwi dziecku kreatywną zabawę, w którą zaangażują się nie tylko małe pociechy, ale i rodzice! Rekomendowany zestaw wyjątkowych pojazdów użytkowych od SIKU wprowadzi w stan euforii każdego farmera hobbystę. Od dziś w swoim garażu możecie posiadać nie tylko wspaniałe ciągniki rolnicze czy kombajny gotowe podjąć prace przy żniwach, ale i funkcjonalną koparkę oraz pojazd terenowy z przyczepą do przewozu zwierząt hodowlanych. Niewątpliwie jest to sprzęt, który każdego dnia będzie wspierać gospodarza w trakcie wypełniania obowiązków. SIKU to legenda, jeśli chodzi o produkcję modeli pojazdów różnej wielkości - mali i więksi farmerzy będą zachwyceni ich estetyką, jakością wykonania oraz trwałością zabawek. Nie traćmy czasu - pora na szybki przegląd zabawek rolniczych od SIKU!

siku - artykuł lifestyle

Ciągnik rolniczy New Holland ze spryskiwaczem (SIKU 1668)

1668 - siku

 

 

 

 

 

 

W naszej rodzimej kulturze istnieje pewna tradycja ludowa, która dla dobrej zabawy nakazuje wszystkich polewać wodą. Lubicie śmingus-dyngus? My też uwielbiamy:) Fajnie jest przez jeden dzień w roku oblewać się wodą dla żartów, ale... wyobraźcie sobie, że w kolekcji SIKU znajdziecie maszynę rolniczą, która może zapewnić roślinom śmingus-dyngus każdego dnia - to traktor New Holland w zestawie z niezawodnym spryskiwaczem upraw. Niezawodny oznacza, że może prowadzić opryski nawet przez cały dzień! Konstrukcja błękitnego SIKU 1668 została wykonana z metalu z elementami plastikowymi, a jego staranny i przemyślany projekt gwarantuje pasjonatom rolnictwa uzyskanie upraw wysokiej jakości. Traktorek New Holland to kolejny efektowny ciągnik w szeregach SIKU - tym razem tworzy zgraną parę z wydajnym spryskiwaczem. Jeśli chcecie zwiększyć efektywność pracy w polu, powinniście maksymalnie rozłożyć ramiona spryskiwacza, a dzięki temu obszar oprysku upraw zwiększy się zdecydowanie. Jeśli zasialiście uprawy i jesteście na drodze do uzyskania dobrych zbiorów, pamiętajcie o ochronnych opryskach cennych roślin - nie pozwólcie, aby szkodniki czy choroby zaszkodziły Waszym zbiorom! Zyskajcie nowego sojusznika w zakresie dbania o bezpieczeństwo roślin!

Kombajny zbożowe Claas Lexion (SIKU 1476 i 1991)

1476 - siku

 

 

 

 

 

 

 

 

Halo! Nie zapomnieliście o czymś jak w tej znanej anegdocie, kiedy farmer wjeżdża na pole kombajnem gotowym do skoszenia zboża i stwierdza ze zdumieniem, że... zapomniał zasiać! Mamy nadzieję, że Wam jako wzorowym gospodarzom taka sytuacja nigdy się nie przydarzy. Trwa czas żniw, więc wykorzystajcie fakt, że słoneczna pogoda wspiera zbiory plonów. Bez zbędnej zwłoki zabierajcie się do prac polowych, póki deszcz nie pokrzyżuje Waszych planów! Zerknijcie do swojego parku maszyn rolniczych, bo tam w gotowości wyczekują już dwa potężne Kombajny Claas - modele te są odwzorowaniem rzeczywistych maszyn znanych jako kombajny Claas Lexion 760 i Lexion 600. Zatankujcie je do pełna i w drogę, póki pogoda wspiera ciężką pracę na roli! Dostępność takich cudów techniki na farmie z pewnością ułatwi życie każdemu gospodarzowi. Używając kombajnów zbożowych Class zaliczycie żniwa do udanych!

lifestyle - siku kombajn

Traktor dla dzieci John Deere z prasą (SIKU 1665)

1665 - siku

 

 

 

 

 

 

 

Zboże skoszone i zwiezione do suchych silosów? Świetnie! Wykonaliście celująco bardzo trudny etap roboty! Teraz czas najwyższy, aby zebrać słomę, która pozostała na polu po skoszeniu zbóż. W tym zadaniu pomoże zestaw rolniczy, który został świetnie przygotowany do realizacji takich wyzwań - traktor z kolekcji SIKU sygnowany marką John Deere wraz z prasą do słomy. Mając takie wsparcie techniczne możecie spokojnie realizować kolejny cel! Patrząc na ten wspaniały zestaw, trudno nie zgodzić się ze słowami amerykańskiego kowala i przemysłowca John Deere`a, który stwierdził niegdyś: nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie. I taki jest właśnie Traktorek John Deere w zestawie z prasą - najlepszy tandem rolniczy w swojej klasie! Tylko spójrzcie jak efektownie prezentuje się podczas prac w polu. Aby poczuć wiatr we włosach za kierownicą tego pojazdu, możecie nawet zdjąć kabinę ciągnika. Elementem uchylnym jest również tylna klapa od prasy - co jakiś czas sprawdzajcie czy maszyna działa sprawnie. Trzeba przyznać, że zestaw z Johnem Deere`em w roli głównej jest piękny, ale estetyka to nie wszystko - ta wykonana z dbałością o wszelkie szczegóły maszyna posiada również wielką moc!

Traktor Massey Ferguson z przednią ładowarką (SIKU 1484)

1484 - siku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No i mamy kolejny lśniący pojazd w naszym gospodarstwie. Niewątpliwie będzie bardzo przydatnym wsparciem dla rolnika - znajdziemy dla niego wiele zastosowań! Bez dwóch zdań maszyna sygnowana marką Massey Ferguson zostanie zaangażowana w realizację wielu ważnych i... ciężkich zadań. Traktor został wyposażony przez producenta w przednią, pojemną ładowarkę. Jeśli więc zdarzy się tak, że coś będzie ponad siły ludzkiego kręgosłupa, wzywajcie do pomocy Massey`a Fergussona - ten potężny superbohater udzieli Wam wsparcia! Ruchome ramię ładowarki zdecydowanie ułatwi wykonywanie skomplikowanych czynności, a zdejmowana kabina poprawi widoczność i... pozwoli zmierzwić czuprynkę zapracowanego farmera. Czas na pierwszy załadunek!

siku lifestyle - traktor

Koła, które nie boją się błota! Dodge RAM 1500 z przyczepą (SIKU 1998)

siku - 1998

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli długo poszukiwaliście wytrzymałego pojazdu do pracy na farmie, to właśnie mamy dobrego kandydata - to Dodge RAM 1500! W dodatku nie sam, lecz w parze z przyczepą do transportowania zwierząt hodowlanych. Ta mocna i zrywna maszyna przemierzy z łatwością błotniste bezdroża, a to dzięki terenowemu napędowi i kołom, w które została wyposażona. Kałuże po sam pas są mu niestraszne, a jego ogromna moc skrywana pod maską pozwoli pokonać wymagający teren bez większego wysiłku. Podłączcie do Dodge`a platformę przygotowaną specjalnie do bezpiecznego przewozu zwierzątek - jedno nawet znajdziecie w zakupionym komplecie. To chyba figurka młodej krówki, bo... robi muuu, muuu!Teraz możecie w komfortowych warunkach dostarczyć swój dobytek na wizytę u weterynarza - Dodge Ram 1500 z przyczepą zawsze do usług! Życzymy Wam udanej zabawy - niech SIKU rozbudzi Waszą farmerską wyobraźnię!

SIKU Farmer - Zabawki rolnicze, które spodobają się małym i dużym

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).