Przygotujcie się na zabawę w Sylwestra - atrakcyjne gry od Trefla!

Czyżby było słychać w oddali pierwsze wybuchy fajerwerków i korków od szampana? Eee nie, a gdzieżby znowu. Jeszcze nie czas na pożegnanie starego i powitanie nowego roku, ale warto zacząć już pierwsze przymiarki do tego wydarzenia. Póki co jesteście świadkami wystrzałów Treflowych pomysłów na zorganizowanie fantastycznej imprezy w Sylwestra - staramy się trafić w dziesiątkę, jeśli chodzi o atrakcyjne planszówki, które umilą Wam wspólne spędzenie czasu w ten szczególny noworoczny wieczór!

20 sekund challenge gra towarzyska od Trefl

Szalona zabawa sylwestrowa w domu - Istny dom wariatów

Istny dom wariatów - przód opakowania | Trefl

Scena rodem jak z filmu o „szpitalu psychiatrycznym” - sala wypełniona po brzegi pobudzonymi wariatami, którzy znajdują się pod stałą obserwacją doktorka. Czujecie ten klimat? Jeśli tak, to zapraszamy do rozgrywki i decydujcie, czy wolicie wcielić się w rolę Doktorka Bzika, czy może wejdziecie w rolę tych, którzy do reszty już zbzikowali! Uprzedzamy, że lekarz jest tylko jeden, a reszta graczy... no cóż... musi pogodzić się z tym, że zwariowała! A skoro wszyscy jesteście szaleni, to ktoś wcieli się w rolę dojrzałego banana albo utożsami się życiowo z pędzącym komarem, ktoś inny zaś będzie odgrywał rolę odrzutowego samolotu albo zatrzaśnie się w pralce... Proszę się nie dziwić, ostatnia noc roku rządzi się szalonymi regułami, a dodatkowo w Sylwestra zagracie w Istny dom wariatów!

Zapanować nad salą pełną zwariowanych ludzi może tylko Doktor Bzik - tylko on może zaprowadzić szpitalny rygor i zapanować nad chaosem, ale oczywiście pod warunkiem, że uda mu się odgadnąć, z kim albo z czym utożsamiają się pozostali gracze. Cóż, niekomfortowa sytuacja dla Pana Bzika, bowiem musi samodzielnie stawić czoła wszystkim szaleńcom. Czy powiedzie się sylwestrowa misja wariatów, czy doktor Bzik przebije się przez pozory normalności i rozszyfruje zamiary szaleńców? Zadaniem wszystkich wariatów jest próba przekazania komunikatu zawartego na kartach symbolizujących Wasze alter ego, tak aby Doktorek za żadną cenę nie zorientował się w niecnych zamiarach wprowadzenia go w błąd. Noc Sylwestrowa może sprzyjać planom szaleńców, ale mimo wszystko miejcie się na baczności, bo oko doświadczonego fachowca może w każdej chwili uchwycić Was na gorącym uczynku i zwariowany plan spali się na panewce...

Zgadnijcie, ile wyzwań uda się zrealizować w Sylwestra?

20 sekund challenge - gra od Trefl

Jak Wam się podoba pomysł, aby główną fabułą tegorocznego Sylwestra uczynić realizację jak największej liczby nieszablonowych wyzwań w jak najkrótszym czasie? Hm, brzmi dobrze? Według nas zapowiada się emocjonujący wieczór i aby rzeczywiście tak było, chcemy zaproponować Wam rozgrywki w ciekawą planszówkę w doborowym towarzystwie. W tym celu potrzebne będą dwie ambitne drużyny - musicie zadbać, aby na domówkę zaprosić swoich przyjaciół, znajomych lub jeśli spędzacie noc sylwestrową w rodzinnym gronie, zatroszczcie się o liczną grupę potencjalnych uczestników rozgrywki:) Po drugie, potrzebujemy ciekawego scenariusza, który porwie tłumy i uatrakcyjni szampańską zabawę - rekomendujemy Wam niebanalną rozrywkę pod kryptonimem 20 sekund challenge! Naszym zdaniem zapowiada się sylwestrowy hit! Jeśli dysponujecie teraz dodatkowymi 20 sekundami, to zachęcamy Was do błyskawicznego przeskoczenia za pomocą linku do recenzji tej gry towarzyskiej - tam zapoznacie się z zasadami prowadzenia rozgrywki i nauczycie się jak realizować zadania, szanując jednocześnie każdą cenną sekundę odchodzącego roku. Uwierzcie nam na słowo, że 20 sekund challenge to zapowiedź świetnej zabawy i efektownych salw śmiechu przez całą sylwestrową imprezę!

Szalona rozgrywka w grę planszową 20 sekund Challenge od Trefl

W co warto zagrać pod przykrywką nocy sylwestrowej?

Pod przykrywką - gra od Trefl

Oprócz pysznego jedzenia na Sylwestra warto zatroszczyć się również o wybitne menu dla miłośników gier planszowych. Świetnym pomysłem będzie umieszczenie w nim intrygujących gier towarzyskich, które najlepiej sprawdzają się w trakcie domówek, na które zapraszacie wielu gości. Jednym z naszych pomysłów na ciekawą rozgrywkę pod przykrywką nocy będzie gra towarzyska... Pod przykrywką - zdecydowanie sprawdzi się ona wieczorową porą, bowiem w trakcie rywalizacji wcielicie się w tajnych agentów. Waszym głównym zadaniem będzie umiejętnie wtopić się w tłum i nawiązać ze sobą kontakt. Miejscem Waszego spotkania będzie brazylijskie miasto znane z hucznej zabawy i karnawałowych spektakli tanecznych, czyli Rio de Janeiro. W trakcie karnawału miasto nawiedza ogromna rzesza turystów chłonących taneczne atrakcje i podziwiających wspaniałe stroje, rekwizyty oraz kolorowe maski tancerzy. Panuje ogromny ścisk, a to... niesamowita okazja, by agenci specjalni mogli działać pod przykrywką! Postarajcie się niepostrzeżenie wmieszać się w roztańczony tłum i nawiążcie kontakt z agentami. Wystarczy mrugnięcie okiem i już - kontakt nawiązany, ale zachowajcie ostrożność i wykażcie się sprytem, bo Wasze ruchy śledzą czujne służby kontrwywiadu, których zadaniem jest z kolei rozpracowanie agenturalnej komórki. Jeśli chcecie odnieść sukces w rozgrywce, to lisia przebiegłość musi być Waszą drugą naturą - zwycięstwo odniosą najlepsi obserwatorzy i najbardziej dyskretni agenci. Czas najwyższy wmieszać się w tłum zgromadzony na sambodromie. Rozpoczynamy akcję specjalną pod przykrywką sylwestrowej nocy!

Gry i zabawy na Sylwestra - zorganizujcie ciekawy QUIZ!

Bujda na resorach - gra od Trefl

Dzisiejszą listę Treflowych pomysłów na udany sylwestrowy wieczór pragniemy zwieńczyć, proponując Wam zorganizowanie ciekawego QUIZU. W tym celu rekomendujemy Wam rozgrywki w Bujdę na resorach, która jest świetnym przykładem gry towarzyskiej opartej na zasadach quizu, ale zawierającej również elementy charakterystyczne dla gry blefu. Oznacza to ni mniej ni więcej, że możecie zwyciężyć w rozgrywce nawet wówczas, gdy wskażecie nieprawidłową odpowiedź. W każdej rundzie rozgrywki pytania zadaje uczestnikom Pan Ciekawski - pobiera on kartę z dostępnej puli 336 niebanalnych pytań i odczytuje zagadkę na głos, mając na uwadze, że tylko ze strony jednego gracza może uzyskać prawidłową odpowiedź. Pozostali uczestnicy muszą inteligentnie blefować, aby ich małe kłamstewka działały w sposób przekonujący i uśpiły czujność Ciekawskiego!

Co podpowiada Wam intuicja - czy uda się Wam zmylić rywala? Przekonajcie się o tym w trakcie tegorocznej zabawy sylwestrowej - włączcie Bujdę na resorach do wieczornego programu i zweryfikujcie samodzielnie, jak świetnie sprawdza się ona jako forma grupowej rozrywki! Gra świetnie wspomaga logiczne myślenie oraz rozwój poznawczy - w trakcie rozgrywek odkryjecie wiele ciekawostek z zakresu różnych dziedzin życia. Być może w trakcie ostatniej nocy tego roku bez problemów odgadniecie, komu można zawierzyć, a komu nie warto ufać. Przekonajcie się o tym sami. Życzymy dużo frajdy i udanej zabawy sylwestrowej, a w nowym roku obfitości atrakcyjnych planszówek od Trefla!

Przygotujcie się na zabawę w Sylwestra - atrakcyjne gry od Trefla!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).