Pod przykrywką

Cena
79,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79,99 zł

W magazynie
SKU
1152778
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Pod przykrywką - gra towarzyska, w której zostaniecie tajnymi agentami mającymi za zadanie wtopić się w tłum i nawiązać ze sobą kontakt. Miejscem spotkania będzie Rio de Janeiro w trakcie karnawału! Wspaniałe stroje, kolorowe maski, wymyślne rekwizyty – to doskonała okazja, żeby działać pod przykrywką! Wmieszajcie się w roztańczony tłum i wytężcie wzrok – wystarczy tylko jedno mrugnięcie, aby nawiązać kontakt. Ale uwaga! Wasze poczynania bacznie śledzą służby kontrwywiadu, które mogą was rozszyfrować. Na sukces mogą liczyć tylko najlepsi obserwatorzy i najbardziej dyskretne jednostki! Do akcji!

Wymiary pudełka: 200x200x57

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511023541
 • Kod produktu: 02354
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.440000
5900511023541

Działaj pod przykrywką...

Pod Przykrywką to gra towarzyska, podczas której wcielicie się w tajnych agentów, których głównym zadaniem jest wtopienie się w tłum i sekretne nawiązanie ze sobą kontaktu.

Nie daj się zdemaskować!

Wystarczy jedno mrugnięcie, by dać znak. Ale uważajcie! Wasze działania będą bacznie śledzone przez służby kontrwywiadu. Nie dajcie im się zdemaskować!

Ćwiczcie spostrzegawczość i refleks, zostając pod przykrywką!

Zawartość pudełka

- 8 pionków superszpiegów + 8 podstawek pod pionki

- 8 kart kontrwywiadu

- 2 × 36 kart agentów z dwoma różnymi rewersami

- 8 kart superszpiegów

- 32 żetony kontrwywiadu

Sprawdź video-instrukcję

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Pod przykrywką
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Pod przykrywką
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).