Najlepsze klocki dla dzieci w różnym wieku — nasze propozycje!

Najlepsze klocki dla dzieci

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcyjnych i kreatywnych pomysłów na zorganizowanie udanej zabawy połączonej z edukacją i rozwojem umiejętności manualnych dzieci. Wykorzystamy w tym celu kilka odmiennych serii klocków, które Trefl posiada w swojej ofercie i poleca dzieciom w różnych kategoriach wiekowych. Przekonacie się, jak można skutecznie połączyć radosną zabawę z pożyteczną nauką.

Klocki drewniane dla dzieci

Lalaboom — sensoryczne kulko - klocki edukacyjne dla małych dzieci 

Dla najmłodszych polecamy Wam zestawy kulko-klocków Lalaboom. Zwróćcie uwagę na przykładowy zestaw, w skład którego wchodzi aż 30 różnokolorowych elementów o zróżnicowanym kształcie. Lalaboom to cała seria barwnych, sensorycznych zestawów kulko-klocków przeznaczonych do zabawy dla dzieci w wieku od 10 do 36 miesięcy, które z pewnością dostarczą maluchom wielu wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Kulko-klocki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wspierać rozwój manualny i sensoryczny małych pociechIch zadaniem jest rozwijanie tzw. motoryki małej i wspieranie koordynacji wzrokowo-ruchowej dzieci. Wspomniany już zestaw kulko-klocków 30 elementów możecie z powodzeniem połączyć z innymi klockami i zestawami z tej serii. Przekonajcie się jak kreatywne i piękne są kulko-klocki Lalaboom, których misją jest wszechstronne wspieranie rozwoju dzieci!

Klocki sensoryczne Lalaboom

O!Klocki — drewniane klocki dla rocznego dziecka i nie tylko!

O!Klocki to seria edukacyjnych zabawek dla dzieci w wieku powyżej 2 lat. Produkty z tej serii są dopracowane w najmniejszych detalach, a zaprojektowano je we współpracy z psychologiem. Materiały wykorzystane do ich stworzenia posiadają stosowne atesty bezpieczeństwa i pomalowane zostały nietoksycznymi farbami. O!Klocki wspierają rozwój kreatywności i zdolności manualnych dzieci. W serii produktów można odnaleźć zestawy o zróżnicowanej tematyce - w zależności od zainteresowań dzieci możecie zacząć od prostych zestawów z elementami przedstawiającymi bohaterów bajki Bobaski i Miś, a potem warto przejść do zabawy bardziej skomplikowanymi formami np. o charakterze konstrukcyjno-budowlanym. O!Klocki to różnorodna gama zabawek tematycznych - znajdziecie tutaj gotowe scenariusze zabawy na wiejskiej farmie, w mieście lub w ZOO, a nawet w wesołym miasteczku. Możecie zbudować także zamek, w dodatku w dwóch różnych wariantach do wyboru - sami zdecydujcie czy będzie to Zamek rycerski czy raczej Zamek lodowy.
O!Klocki składają się z kolorowych elementów o niestandardowych kształtach, a każda część ma swoje znaczenie i pełni przemyślane funkcje. W zestawach znajdziecie między innymi klocki typu grzebienie, walce, łuki, a także klocki ze specjalnymi otworami. Oprócz klocków niektóre zestawy wyposażono również w figurki. Dodatkową atrakcją jest fakt, że zestawy możecie łączyć z innymi zabawkami z serii O!Klocki. Stwórzcie O!Klockowy świat według własnej koncepcji!

Klocki drewniane dla dzieci

Kreatywne klocki konstrukcyjne Brick Trick

Fanom kreatywnej zabawy polecamy naturalne, ceramiczne klocki konstrukcyjne. Brick Trick to wypalane w 1000 stopniach cegiełki i prawdziwe elementy drewniane, z których możecie tworzyć różnorodne konstrukcje budowlane. Zacznijcie od prostych projektów typu Chatka, a potem spróbujcie realizować bardziej skomplikowane obiekty jak rycerska twierdza. Jeśli interesujecie się historią i podróżami warto sięgnąć po Zamek Krzyżacki w MalborkuŻuraw Gdański lub stołeczny Pałac Kultury i Nauki, ale możecie zbudować również podziwiane przez turystów krakowskie Sukiennice. Klocki dla dzieci Brick Trick to połączenie kreatywnego tworzenia i edukacji podróżniczo-historycznej. Spójrzcie tylko na piękną twierdzę Krzyżaków - zbudujcie Zamek Wysoki i wykorzystajcie w tym celu naturalne cegły oraz dołączone elementy ozdobne, które pozwolą udekorować tą wspaniałą warownię. Bądźcie przygotowani na długie godziny murowania, cięcia, klejenia i dekorowania - konstrukcyjny świat jest na wyciągnięcie ręki! Jeśli chcecie poznać prawdziwą magię ukrytą w klockach Brick Trick, to zdecydowanie zachęcamy Was, abyście sięgnęli po zestawy z serii Harry Potter - czekają na Was takie projekty jak Wielka SalaWieża Zegarowa i Długa Galeria, czyli pomieszczenia słynnego Zamku Hogwart. Zabawa murowana!

Klocki ceramiczne - cegiełki Brick Trick

Poznajcie siły drzemiące w klockach magnetycznych Geomag

Jeśli chcecie zaznajomić dzieci z siłą oddziaływania magnetycznego lub siłą grawitacji, to nie ma lepszego rozwiązania niż produkty marki Geomag - to zabawki edukacyjne idealne dla małych konstruktorów w wieku powyżej 12. miesiąca życia. Najmłodszym użytkownikom polecamy zestawy z serii Magicube - elementy wykonane są z wysokiej jakości tworzyw 100% pochodzących z recyklingu, mają żywe kolory i nadają się do tworzenia mocnych, stabilnych konstrukcji. Dzieciom w wieku od 3 lat polecamy serię Classic - zestawy zawierają magnetyczne patyczki, platformy konstrukcyjne i metalowe kulki, które można łączyć ze sobą w dowolny sposób. Dzięki klockom Geomag mali konstruktorzy rozwijają zdolności manualne oraz ćwiczą koncentrację. Klocki magnetyczne rozbudzają również kreatywność dzieci i wprowadzają je w świat fizyki, dostarczając jednocześnie mnóstwo frajdy! Wybitnym estetom polecamy z kolei zestawy z serii Supercolor Panels oraz Pro-L- dedykujemy je wszystkim dzieciom powyżej 3. roku życia, które chcą doświadczyć prawdziwej eksplozji kolorów i kreować niepowtarzalne i skomplikowane konstrukcje. Przekonacie się, że klocki Geomag są w stanie zachwycić najbardziej wymagające i twórcze jednostki. Jeśli szukacie oryginalnego upominku, to nie mogliście trafić lepiej! Pamiętajcie, że zestawy klocków magnetycznych Geomag możecie ze sobą dowolnie łączyć, dostarczając sobie i bliskim jeszcze więcej radości. Dajcie się wciągnąć do tej magnetycznej zabawy!

Klocki magnetyczne dla dzieci Geomag

Najlepsze klocki dla dzieci w różnym wieku — nasze propozycje!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite