Brick Trick Chatka

Cena
84,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 84,99 zł

W magazynie
SKU
1078262
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wybuduj klimatyczną, wiejską Chatkę, wykorzystując prawdziwe cegły, drewno i elementy dekoracyjne jak trawę czy korek. Skorzystaj z dołączonych planów budowy lub użyj wyobraźni do stworzenia niepowtarzalnej konstrukcji. To nie koniec zabawy! Rozpuść konstrukcję w wodzie i buduj dalej wykorzystując ponownie te same cegły! W opakowaniu znajdziesz: prawdziwe cegły, drewniane deseczki, klej, elementy dekoracyjne, podstawkę, naklejkę i instrukcję. Dbamy o środowisko, dlatego zestaw zawiera aż 95% naturalnych składników! EKO klocki = zabawa murowana!

Zobacz więcej szczegółów ›
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Brick Trick Chatka – Buduj z cegły!

Wybuduj klimatyczną, wiejską Chatkę, wykorzystując wielobarwne cegły oraz elementy dekoracyjne, jak trawę czy korek. Skorzystaj z dołączonych planów budowy lub użyj wyobraźni do stworzenia niepowtarzalnej konstrukcji. To nie koniec zabawy! Rozpuść konstrukcję w wodzie i buduj dalejm wykorzystując ponownie te same cegły! W opakowaniu znajdziesz: cegły, klej, elementy dekoracyjne, podstawkę, naklejkę i instrukcję. Prawdziwa cegła? Dlaczego nie! Każdy zestaw zawiera miniatury autentycznych cegieł. Cały proces ich produkcji wygląda identycznie, jak tych stosowanych do budowy domów.

Brick Trick – EKO klocki

Dbamy o środowisko, dlatego zestaw składa się z aż 95% naturalnych materiałów! Dzięki tej nowej odsłonie klocków z cegły możesz poznać popularne i lubiane budowle w EKO odsłonach i, co najważniejsze, stworzyć je od podstaw. Zabawka rozwija: wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne, kreatywność, wyobraźnię, zdolności konstruktorskie.

Zawartość pudełka

- ponad 85 cegieł

- klej

- naklejka z rozrysem fundamentów

- szczegółowa instrukcja budowy

- elementy dekoracyjne

- Podstawka HDF

Zestaw zawiera wszystkie elementy, które są niezbędne do wykonania konstrukcji.

Buduj z cegły z zestawami Brick Trick!

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Brick Trick Chatka
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Brick Trick Chatka
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite