Hit Trefla! Puzzle drewniane na licencji Disneya

Jesteście miłośnikami Disneya? Świetnie! My też go uwielbiamy - wychowaliśmy się na disneyowskich opowieściach i z tego świata wywodzą się nasi ulubieni bohaterowie! A zauważyliście pewną prawidłowość, że większość ciekawych bajek rozpoczyna się standardowym wstępem w stylu: „Dawno, dawno temu…”? Dopiero potem wjeżdża na scenę jakaś ciekawa, czasami zaskakująca fabuła, która w spektakularny sposób rozjeżdża umysły czytelników/widzów. Dzisiejszym wpisem postaramy się nawiązać do tej znanej konwencji, przeniesionej żywcem po trosze z kolorowych książeczek dla dzieci, ale po części... z dynamicznego kina akcji! Ale spokojnie, zaczniemy z umiarem, standardowo jak to na początku każdej bajki bywa, a dopiero potem, stopniowo, postaramy się Was pozytywnie zaskoczyć jakimś małym trzęsieniem ziemi…

Dawno, dawno temu... pisaliśmy już o Wood Craft Origin!

A zatem… dawno, dawno temu, w blogowym wpisie z listopada 2021 roku, pochwaliliśmy się wprowadzeniem do oferty Trefla niesamowitych układanek drewnianych z serii Wood Craft Origin. Miłośnikom układania puzzli i naszym wiernym Czytelnikom, którzy wówczas nie wyśledzili na blogu informacji o super premierze, podpowiadamy, że z tą bajeczną opowieścią nadal możecie się zapoznać! No dobra, krótkie wprowadzenie mamy już za sobą, więc teraz przejdźmy do zaskakująco pozytywnej informacji, która może sprawić, że jednym przyspieszy tętno, a innym z wrażenia zaparują okulary…

Puzzle drewniane od Trefl

Nowe układanki prosto od Disneya!

Do szerokiej gamy produktów z serii Wood Craft Origin właśnie dołączyły nowe układanki i to nie byle jakie, bo atrakcyjne estetycznie i w dodatku oparte na licencji Disneya! Może nie do końca zdajecie sobie sprawę z faktu, ale ta informacja ma dla nas drugie dno. Zgadza się, to nam z ekscytacji przyspieszyło tętno i mamy zaparowane szkła :) Po pierwsze, cieszymy się, że w naszej drewnianej odsłonie puzzli pojawiły się nowe, niepowtarzalne wzory układanek, a po drugie, że możemy poszczycić się tym, że Trefl jako pierwszy producent na świecie zaczął wykorzystywać w swoich układankach unikatowe figurki z wizerunkiem popularnych bohaterów Disneya!

Puzzle drewniane na licencji Disneya

Najpierw Kultowa Myszka Mickey

Kultowa Myszka Mickey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zacznijcie na spokojnie, w bajkowym klimacie… od popularnej, Kultowej Myszki Mickey - najbardziej rozpoznawalnej postaci w uniwersum Walta Disneya. Skompletujcie oryginalny, o nietypowym konturze, zestaw składający się z drewnianych 500+5 puzzli Wood Craft Origin od Trefla, a uzyskacie piękny obrazek o wymiarach 44,6cm x 37,5cm w kształcie głowy Myszki Miki. W zestawie znajdziecie cudowną niespodziankę - aż 70 niesamowitych figurek o wyjątkowych kształtach, dzięki którym Wasza układanka jeszcze bardziej zyska na atrakcyjności. Po złożeniu obrazka warto oprawić go w estetyczne ramki i ozdobić nim pokój w disneyowskim klimacie. Wierzymy, że będzie pięknie jak w bajce!

Puzzle drewniane z Kultową Myszką Mickey od Trefl

Do głosu dochodzą bohaterowie Marvela oraz Star Wars 

Komiksowe Uniwersum Marvela

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakby tu kontynuować puzzlową przygodę z disneyowskimi superbohaterami? Może zacznijmy z przytupem od barwnej opowieści z udziałem bohaterów Marvela! Sięgnijcie po Komiksowe uniwersum Marvela i spróbujcie skompletować to 1000-elementowe dzieło, w którym znajdziecie aż 100 unikalnych figurek o wyjątkowych kształtach! Kiedy dopniecie projekt niemal na ostatni guzik i dołożycie do układanki ostatni element z figurką herosa od Marvela, uzyskacie komiksowy obrazek o wymiarach 37,5cm x 51,9cm i wtedy nie ma opcji – trzeba to  koniecznie oprawić w ramę i powiesić na ścianie! Potem spróbujcie skompletować Tajemniczego Grogu. Będziecie pod mega wrażeniem - układanka z bohaterem Star Wars liczy 500+5 dodatkowych elementów. Trochę nietypowo, ale ten zestaw puzzli jest… faktycznie nietypowy! Począwszy od specyficznego wzoru układanki (przypomina Grogu), poprzez ciekawy projekt wizualny, który stworzony został z kolażu filmowych kadrów, a kończąc na tym, że w ekologicznym pudełku znajdziecie 70 fantastycznych figurek o nieregularnych kształtach. Naprawdę mega gwiezdny zestaw puzzli, nieprawdaż? Sami się przekonajcie!

Puzzle drewniane o nazwie Komiksowe uniwersum Marvela od Trefl

Na zakończenie mocne uderzenie Rękawicy Nieskończoności!  

Rękawica Nieskończoności

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naszą puzzlową opowieść z super siłami w tle zakończmy mocnym akcentem – wybierzcie Rękawicę Nieskończoności! Co prawda układanka zalicza się do mniejszych zestawów, bowiem składa się z 505 drewnianych elementów, ale wiadomo, że przedstawia… jeden z najpotężniejszych artefaktów znanych w uniwersum Marvela! Rękawica została stworzona po to, aby przechowywać w niej sześć klejnotów duszy zwanych Klejnotami Nieskończoności. Skompletujcie w tym zestawie wszystkie puzzle Wood Craft Origin, a jednocześnie połączycie moce wszystkich klejnotów. I teraz czas na wspomniane małe trzęsienie ziemi - pamiętajcie, że posiadacz Rękawicy Nieskończoności może zrobić wszystko, absolutnie wszystko, czego tylko zapragnie. Używając mocy szlachetnych kamieni możecie dokonać destrukcji puzzlowego wszechświata, ale będzie znacznie lepiej, jeśli przyczynicie się do tworzenia nowej rzeczywistość zupełnie od podstaw, element po elemencie. Wykreujcie własne uniwersum z fantastycznych zestawów puzzli od Trefla! Życzymy Wam, aby przygoda z drewnianymi puzzlami na licencji Disneya nigdy się nie kończyła!   

Hit Trefla! Puzzle drewniane na licencji Disneya