5 gier na Walentynki

Zapewne doskonale jesteście zorientowani, że zbliżają się Walentynki, czyli święto wszystkich zakochanych. Nie będziemy wnikać szczegółowo, co bardziej kochacie - ludzi czy gry… Z naszego punktu widzenia sprawa jest oczywista i nie wymaga pogłębionej refleksji - zarówno miłość wobec ludzi, jak i uwielbienie do gier marki Trefl kwalifikujemy jako zjawiska pozytywne, właściwe, oczekiwane, wręcz pożądane! Mało tego, dostrzegamy uzasadnioną potrzebę łączenia obu tych kwestii jednocześnie. W głębi serca cieszymy się, jeśli gracie w gry z kimś, kogo bardzo kochacie! Jeśli nie macie jeszcze gotowego scenariusza na wspólne spędzenie Walentynek, to poniżej znajdziecie kilka wskazówek jak za pomocą strzały Amora ustrzelić jednocześnie dwa ważkie cele - serce ukochanej osoby i ciekawy pomysł na spędzenie święta zakochanych. Życzymy Wam dużo odwzajemnionej miłości i grajcie z zamiłowaniem w gry marki Trefl w towarzystwie graczy, których darzycie miłosnym uczuciem! Oto nasze walentynkowe propozycje, które z pewnością pokochacie.

Gry planszowe dla par

Ego - czerwone jak serce…

Ego to kultowa gra towarzyska polegająca na odpowiadaniu na nietuzinkowe pytania dotyczące znajomych, przyjaciół lub członków rodziny. W dniu święta zakochanych możecie, zamiast tuzina czerwonych róż obdarować swoje Walentynki tuzinem niestandardowych pytań! Głównym wyzwaniem w grze jest sprawdzenie jak dobrze znacie się wzajemnie. Nie bez powodu proponujemy Wam ten scenariusz na walentynkowy wieczór – w grze dysponujecie aż 440 wariantami pytań, a po ujawnieniu ich treści, typujecie w tajemnicy własny wybór spośród dostępnych odpowiedzi. Zadaniem Waszej Walentynki jest trafne obstawienie dokonanego przez Was wyboru. Zwycięzcą zostaje osoba, która wykaże się lepszą znajomością swojego partnera. Życzymy trafnego obstawiania wyborów ukochanego konkurenta! Ego daje Wam szansę, abyście lepiej poznali się wzajemnie. Przekonacie się, że rozgrywka w Ego to ekscytujące doświadczenie - stwarza bowiem możliwość odkrywania tajemnic, o których nie mieliście pojęcia lub na których nie koncentrowaliście dostatecznie uwagi. Gwarantujemy, że emocji w Walentynki na pewno nie zabraknie!

Gry Ego

Lubicie Walentynki? Serio?!

Serio to atrakcyjna gra, dla której rozgrywka może być motywem przewodnim spotkania w walentynkowy wieczór. Dzięki tej grze nieco lepiej się poznacie lub będziecie mieli okazję przekonać się, kto kogo w Waszym związku zna lepiej. Od strony teoretycznej wszystko wydaje się jasne – należy odgadnąć kolejność, w jakiej jeden z graczy, uwzględniając subiektywne preferencje, uporządkował 5 różnorodnych zagadnień. Niby zadanie proste, ale gra Serio może Was zaskoczyć! Za każdym razem oceniając wybory i preferencje partnera będzie kierować się wiedzą, a przy jej braku będziecie zmuszeni polegać wyłącznie na intuicji. Sprawdźcie sami jak często wybory partnera mogą okazać się nieoczywiste. Przekonajcie się jak dobrze się znacie, na serio!

Gra Serio

Daj głos i wyznaj głośno miłość!

Daj głos to gra towarzyska, która z pewnością sprawdzi się podczas radosnego święta zakochanych. W naszej ocenie przypadnie do gustu zarówno tym młodszym, jak i starszym Walentynkom. Jesteśmy ciekawi czy potraficie naśladować włączoną wiertarkę w czasie remontu w walentynkowy poranek? Idziemy o zakład, że znacie ten dźwięk doskonale, ale czy sami potraficie go odtworzyć? No może z wiertarką to jeszcze sobie poradzicie, ale zaskoczcie nas swoją inwencją w zakresie naśladowania dźwięku opadającego na ziemię piórka… W rozgrywce zwycięża ta osoba, która najszybciej trafnie odgadnie pochodzenie naśladowanych dźwięków. Nasłuchujcie i odgadujcie! Macie dobry refleks i zawsze słuchacie uważnie swojej drugiej połówki? No to macie duże szanse na zwycięstwo w tej dźwiękonaśladowczej grze. Dajcie głos!

Gra Daj głos

Jak wolicie wyznać miłość? Werbalnie czy w formie obrazkowej?

Jeśli nie możecie się zdecydować, to pomożemy Wam we właściwym wyborze! Gra Pikti to zabawna gra towarzyska, która polega na jak najszybszym pozbyciu się swojej tali poprzez adekwatne dopasowanie obrazków z kart do wskazanych kategorii. Aby odnieść sukces w rozgrywce, musicie wyprzedzić swoje Walentynki! Z kolei Dikti, to gra wymagająca znacznego refleksu, ale tym razem w miejscu obrazków pojawią się na kartach literki, których użyjecie w celu utworzenia słów pasujących do wybranych kategorii. Kto pierwszy pozbędzie się swojej talii, odniesie zwycięstwo, a walentynkowy konkurent zapłonie z podziwu lub z… zazdrości! Pikti i Dikti to gry towarzyskie charakteryzujące się różnorodnością wariantów prowadzenia rozgrywki, a to oznacza, że wieczór walentynkowy spędzicie na atrakcyjnej i urozmaiconej zabawie. Więc jeśli nadal szukacie ciekawego scenariusza na spędzenie czasu w święto zakochanych, to gry planszowe Pikti i Dikti stanowią właściwą odpowiedź! Teraz musicie tylko podjąć decyzję, od której gry zaczniecie Wasz wspólny wieczór i… w jaki sposób wyznacie swoje uczucia!

Gry Pikti i Dikti

 

5 gier na Walentynki

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).